APACHE
Apache Matta Bosch 3, 18"
Baterie
500Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Kola
28"
Rok
2023
Kroutící moment
50Nm Nm
Motor: Bosch Active Line
Kvalita: 7/10
Cena/výkon: 6/10
45 990 Kč
Apache Matta Bosch 3 je dámské krosové elektrokolo s hliníkovým rámem. Je vybaveno středovým motorem Bosch Active Line Gen. 3 a baterií s kapacitou 500 Wh. Pohon je zajištěn pomocí systému Shimano 1x9. Kolo je dále vybaveno odpruženou vidlicí a má průměr kol 28 palců. Toto kolo je ideální pro sportovní i rekreační využití díky pohodlným ergonomickým gripům, odpružené vidlici a rychlému vzorku 28“ plášťů. Vidlice NEX je jedna z nejpoužívanějších vidlic pro krosová a treková elektrokola a disponuje zdvihem 60 mm. Motor Bosch Active Line Plus nabízí točivý moment 50 Nm s nominálním výkonem 250 W a maximálním výkonem 625 W. Displej Purion ukazuje všechny základní veličiny: aktuální rychlost, zvolený režim přípomoci, stav baterie, dojezd, denní nájezd kilometrů a celkový nájezd kilometrů.
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | Active Line |
| Kroutící moment | 50Nm Nm |
| Baterie | 500Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 2A |
| Display | Bosch Purion |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Snížený dámský rám |
| Průměr kol | 28" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano Altus M2000 |
| Řazení | Shimano Altus M2010 |
| Kazeta | Shimano Acera HG20 11-36 |
| Řetěz | x |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Shimano MT200 |
| Zadní brzda | Shimano MT200 |
| Kotouče | x |
| Náboje | Shimano BTX505 - přední náboj, Shimano HTX505 - zadní náboj |
| Ráfky | Remerx Top Disc |
| Pláště | Schwalbe Tyrago K-Guard |
| Vidlice | SR - Nex-E25 |
| Zdvih | 60-100mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,9mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Apache |
| Představec | 31,8 x 105mm |
| Řidítka | 31,8 x 700mm |
| Gripy | x |
| Barva | White |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Nízký nástup, Senior, Dámská |
| Model rok | 2023 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.