CRUSSIS
Crussis e-Cross 9.7-S
Baterie
630Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Kola
28"
Rok
2022
Kroutící moment
95Nm Nm
Motor: Bafang M500
Kvalita: 8/10
Cena/výkon: 7/10
45 590 Kč
Crussis e-Cross 9.7-S je elektrokolo s kvalitním středovým motorem Bafang a dobrou cenovou dostupností. Jeho atraktivní design a výbava ho činí jedním z nejoblíbenějších modelů roku. Toto kolo je ideální pro jakékoliv výlety bez ohledu na vaši fyzickou kondici nebo zdravotní stav. Je vybaveno vzduchovou vidlicí RockShox, baterií s kapacitou 630Wh a motorem BAFANG M500. Dále má dvanáctipřevodovou přehazovačku SRAM a dvoupístkové brzdy SRAM. Kolo má velikost 28". Motor BAFANG M500 má kroutící moment 95 Nm, nominální výkon 250 W a váhu 3,4 kg. Tohle kolo je ideální pro lesní cesty, lesní pěšiny a traily, náročný terén a sjezdy. Baterie BAFANG s kapacitou 630 Wh poskytuje dlouhý dojezd (100 - 120 km). Kolo má hliníkový rám a je vybaveno přehazovačkou SRAM SX Eagle s rozsahem kazety 11-50 zubů.
Co říká AI
Elektrokolo Crussis e-Cross 9.7-S představuje solidní poměr cena/výkon. S cenou pod 50000 Kč nabízí vysokou kvalitu komponentů jako je motor Bafang M500-510, přehazovačka Sram Eagle SX 12s a vidlice Rockshox FS Paragon Gold RL R Solo Air s uzamykáním z řídítek. Přestože se nejedná o nejvyšší model, jeho výbava je nadprůměrná ve své cenové kategorii. Zároveň nabízí dlouhý dojezd a možnost zrychlení až na 50 km/h. Materiál rámu je hliník, což je standard v této cenové kategorii. Negativem může být absence tlumiče a kotoučů.| Značka motoru | Bafang |
|---|---|
| Typ motoru | M500 |
| Kroutící moment | 95Nm Nm |
| Baterie | 630Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 2A |
| Display | Bafang LCD |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 28" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Sram Eagle SX 12s |
| Řazení | Sram SX Eagle |
| Kazeta | Sram CS-PG1210 Eagle, 11-50z |
| Řetěz | Sram Eagle SX 12s |
| Převodník | Sram X-Sync 2 38Z / Bafang 170 mm |
| Přední brzda | Shimano Deore BR-MT410, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 180 mm |
| Zadní brzda | Shimano Deore BR-MT410, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 160 mm |
| Kotouče | 180 mm - přední, 160 mm - zadní |
| Náboje | Crussis disc, ložisko věneček, 32D |
| Ráfky | Crussis 28", dvoustěnné, vložkované, 25mm |
| Pláště | Schwalbe Energizer Active Plus 28 x 2,00 |
| Vidlice | Rockshox FS Paragon Gold RL R Solo Air 700c, zdvih 65 mm, uzamykatelná z řídítek |
| Zdvih | 60-100mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,4mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal |
| Představec | Crussis Al, 105 mm, pevný |
| Řidítka | Crussis Al, 700 mm |
| Gripy | Crussis, 100% silikon |
| Barva | Šedá |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2022 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.