CRUSSIS
Crussis e-Guera 7.10-(522 Wh)
Baterie
522Wh Wh
Dojezd
60 až 90 km km
Kola
27"
Rok
2025
Kroutící moment
75Nm Nm
Motor: Panasonic GX Power
38 990 Kč
Crussis e-Guera 7.10 - 522 WhS horským elektrokolem e-Guera 7.10-(522 Wh) se můžete vydat na jakoukoli stezku s jistotou a stylem. Tento model je navržen s důrazem na komfort a ergonomii, s rámovými velikostmi 15", 17" a 19", které vyhovují širokému spektru jezdců. Elegantní růžovo-černý design nejen přitahuje pozornost, ale také odráží jeho výjimečné vlastnosti.Pro bezpečnou a kontrolovanou jízdu je elektrokolo vybaveno brzdami SHIMANO BR-MT200, které zajišťují spolehlivé zastavení v jakémkoli terénu. Díky přehazovačce SHIMANO Alivio s 9 rychlostmi se snadno přizpůsobíte aktuálním podmínkám a terénu. Plynulou jízdu i na nerovných cestách zaručuje vidlice SUNTOUR XCM32 NLO DS 27,5", která efektivně tlumí vibrace a zajišťuje hladký průjezd překážkami. Pláště SCHWALBE SMART SAM Performance pak dodávají optimální přilnavost a stabilitu na každém povrchu.Po delší době se na trhu objevil nový typ motoru, který na sebe strhl hned poměrně velkou pozornost. Nebyli bychom to my, kdybychom nechtěli tuto novinku ihned detailněji vyzkoušet a otestovat. Papírové parametry tohoto motoru vypadají velmi dobře - maximální kroutící moment 75 Nm a váha pod 3 kilogramy! Díky svému kroutícímu momentu patří Panasonic mezi to nejsilnější, co můžeme na trhu najít, i přes svůj značný výkon je motor překvapivě lehký a kompaktní. Kompletní parametry CRUSSIS 2025ZVÝHODNĚNÉ PŘED-OBJEDNÁVKY Speciální cenaZajištění přednostní dostupnostiProdloužená záruka na baterii Platnost záruky od 1.4.2025Personalizace kolaMožnost vrácení či výměnyZvýhodněný balíček služeb a doplňků zjistit víceBarevnévarianty Červená ŠedáElektropohon Motor Panasonic GX Power PlusMotor Panasonic Power Plus je jedním z nejekonomičtějších středových motorů pro elektrokola, navržený speciálně pro náročné terény a sportovní jízdu. Nabízí velký točivý moment až 75 Nm, což umožňuje výkonnou asistenci i při prudkých stoupáních. Motor je kompaktní a lehký, což přispívá k lepšímu ovládání kola. Díky svému výkonu a citlivosti poskytuje přirozený zážitek z jízdy a rychlou odezvu při šlapání, ideální pro horská a trekkingová elektrokola. O motoru Display PanasonicNový Bluetooth® barevný displej, který poskytuje všechny údaje o jízdě, jako jsou aktuální rychlost, dojezd, průměrná rychlost, kadence a mnohé další.Navíc, nový displej je možné spárovat s vaším mobilním zařízením a aplikacemi Kamoot/Wahoo a vytvořit tak integrovaný navigační systém pro e-kolo, který vám ukáže cestu v horském terénu i na silnici, nebo rozšíří možnosti vkládání údajů o kadenci v záznamech jízdy v aplikaci STRAVA díky snímačům v motoru. Kromě toho můžete své mobilní zařízení nabíjet přímo přes micro USB port displeje!Zobrazení displejeNabití baterieDojezdKadenceNavigaceAktuální rychlostDenní nájezdCelkový nájezdPrůměrnou rychlostMaximální rychlostVše o displeji Značková baterieElektrokola Crussis používají moderní lithium-iontové (Li-Ion) baterie, které se vyznačují dlouhou životností a vysokou energetickou hustotou, což je ideální pro jejich využití v elektrokolech. Hlavní vlastnosti baterií Crussis:Baterie je umístěna v rámu kola, což zlepšuje rovnováhu a aerodynamiku. Baterii lze navíc snad vyjmout pro nabíjení mimo kolo, což je velmi praktické pro každodenní použití.Baterie mají systém ochrany proti přehřátí a přebití, což prodlužuje jejich životnost. Průměrná životnost baterie je zhruba 700–1000 nabíjecích cyklů, což odpovídá několika letům intenzivního používání.Nabíjení baterií trvá obvykle 4–7 hodin, v závislosti na kapacitě a typu nabíječky. Nabíjecí systémy jsou navržené tak, aby byly uživatelsky přívětivé, často s LED indikací stavu nabití. VideoPanasonic GX Ultimate
| Značka motoru | Panasonic |
|---|---|
| Typ motoru | GX Power |
| Kroutící moment | 75Nm Nm |
| Baterie | 522Wh Wh |
| Dojezd | 60 až 90 km km |
| Display | Panasonic LCD - barevný |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 27" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Přehazovačka | SHIMANO Alivio RD-M3100-SGS, 9 rychlostí |
| Řazení | SHIMANO Alivio SL-M3100, 9 rychlostí |
| Kazeta | SHIMANO CS-HG200-9, 9 rychlostí |
| Řetěz | KMC X9 |
| Převodník | SRAM X-SYNC 2 34Z, CRS ISIS 170 mm |
| Přední brzda | SHIMANO BR-MT200, hydraulická, rotor 180 mm |
| Zadní brzda | SHIMANO BR-MT200, hydraulická, rotor 180 mm |
| Kotouče | 180 mm - přední, 180 mm - zadní |
| Náboje | Crussis disc, ložisko věneček, 32D - přední, Crussis disc, ložisko věneček, 32D - zadní |
| Ráfky | CRUSSIS 27,5", dvoustěnné, vložkované, 19mm |
| Pláště | MAXXIS REKON RACE 27,5 x 2,40 |
| Vidlice | SUNTOUR XCM32-ATB NLO DS 27,5", zdvih 100 mm, uzamykatelná z vidlice |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,4mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal |
| Představec | CRUSSIS AL 60 mm, úhel 7° |
| Řidítka | CRUSSIS AL 31,8 mm, šířka 680 mm |
| Gripy | Crussis, 100% silikon |
| Barva | červená |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Unisex |
| Model rok | 2025 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.