CRUSSIS
Crussis e-Guera 7.7
Baterie
522Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Kola
27"
Rok
2022
Kroutící moment
80Nm Nm
Motor: Bafang M400
Kvalita: 7/10
Cena/výkon: 6/10
36 990 Kč
Crussis e-Guera 7.7 je elektrokolo určené pro dámy, které ocení jeho přizpůsobenou geometrii a středový motor Bafang MaxDrive. Kolo nabízí skvělý poměr mezi cenou a výbavou a je oblíbené díky svému atraktivnímu designu. Je ideální pro výlety bez ohledu na fyzickou kondici nebo zdravotní stav. Kolo je vybaveno pružinovou vidlicí značky SR SUNTOUR, baterií s kapacitou 522Wh, motorem BAFANG M400 a devítipastorkovou přehazovačkou SRAM s rozsahem kazety 11-36. Brzdy jsou dvoupístkové od značky SRAM a kolo má průměr 27,5". Motor BAFANG M400 je aktuálně jeden z nejpoužívanějších středových motorů díky své nízké ceně a dostupnosti, i přes nižší kvalitu zpracování. Baterie pro tento typ motoru jsou univerzální a mají velkou kapacitu. Kolo je vybaveno LCD displejem pro BAFANG motory, který ukazuje základní údaje jako rychlost, aktuální odběr energie, zvolenou přípomoc motoru a čas. Rám je vyroben z hliníkových slitin, což mu dodává nižší hmotnost a větší pevnost. Řazení SRAM X5 je robustnější a snese střední zatížení. Brzdy SRAM LEVEL jsou jedny z nejlevnějších hydraulických kotoučových brzd na trhu. Vidlice SUNTOUR XCM je spolehlivá a servisně nenáročná s možností uzamčení.
Co říká AI
Elektrokolo Crussis e-Guera 7.7 nabízí solidní výkon za poměrně přijatelnou cenu. Motor Bafang M400-420 a baterie s kapacitou 522Wh zajišťují dlouhý dojezd až 130 km. Přehazovačka Shimano Alivio nebo Sram X5 poskytuje 9 rychlostí. Vidlice Suntour XCM HLO DS a brzdy Shimano BR-MT200 nebo SRAM Level jsou kvalitní komponenty. Rám je vyroben z hliníku. Na druhé straně, některé další důležité komponenty jako teleskopická sedlovka jsou dostupné pouze za příplatek.| Značka motoru | Bafang |
|---|---|
| Typ motoru | M400 |
| Kroutící moment | 80Nm Nm |
| Baterie | 522Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 2A |
| Display | Bafang LCD |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | S |
| Průměr kol | 27" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano Alivio RD-M3100-SGS, nebo Sram X5, 9 rychlostí |
| Řazení | Shimano Alivio SL-M3100, nebo Sram X5, 9 rychlostí |
| Kazeta | Shimano CS-HG200-9, nebo Sram PG-920, 9 rychlostí |
| Řetěz | Kmc X9 |
| Převodník | Bafang, 38 zubů, 170mm |
| Přední brzda | SHIMANO BR-MT200, nebo SRAM Level, hydraulická, rotor 180 mm |
| Zadní brzda | SHIMANO BR-MT200, nebo SRAM Level, hydraulická, rotor 160 mm |
| Kotouče | 180mm - přední, 160mm - zadní |
| Náboje | CRUSSIS disc, ložisko věneček, 32D |
| Ráfky | Crussis 27,5", dvoustěnné, vložkované, 25mm |
| Pláště | Maxxis Ardent 27,5 x 2,4 |
| Vidlice | Suntour XCM HLO DS 27,5", zdvih 100mm, uzamykatelná z vidlice |
| Zdvih | 100-120mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,4mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal |
| Představec | Crussis Al, 60mm, pevný |
| Řidítka | Crussis Al, 700mm |
| Gripy | Crussis, 100% silikon |
| Barva | Růžová |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Dámská |
| Model rok | 2022 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.