CRUSSIS
Crussis e-Savela 7.10-(518 Wh)
Baterie
522Wh Wh
Dojezd
60 až 90 km km
Kola
28"
Rok
2025
Kroutící moment
75Nm Nm
Motor: Panasonic GX Power
39 990 Kč
Crussis e-Savela 7.10 - 518 WhVydejte se na cesty, které vás lákají, ať už vedou lesem nebo městskými ulicemi. CRUSSIS e-Savela 7.10-(720 Wh) vám poskytne spolehlivý výkon a styl pro jakékoli dobrodružství. Elegantní šedo-černý vzhled s kontrastními zelenými reflexními detaily dodává tomuto trekovému elektrokolu moderní nádech, který osloví nejen milovníky designu, ale i praktického využití.S hydraulickými brzdami SHIMANO BR-MT200 a odolnými plášti SCHWALBE Land Cruiser Plus získáte jistotu a kontrolu na jakémkoliv povrchu, ať už se vydáte na cyklostezku nebo do přírody. Výkonný motor PANASONIC GX Power Plus s točivým momentem 75 Nm a kapacita baterie LG Li-Ion 720 Wh (20 Ah) vám umožní ujet až krásných 170 km na jedno nabití, takže se můžete vydat i na delší výlety bez obav.Pro hladkou a pohodlnou jízdu je e-kolo vybaveno odpruženou a uzamykatelnou vidlicí SUNTOUR NEX HLO DS 700c, která se postará o eliminaci nárazů na nerovných cestách. S přehazovačkou SHIMANO Acera RD-M360-L a 8 rychlostmi snadno přizpůsobíte svůj styl jízdy aktuálním podmínkám. Po delší době se na trhu objevil nový typ motoru, který na sebe strhl hned poměrně velkou pozornost. Nebyli bychom to my, kdybychom nechtěli tuto novinku ihned detailněji vyzkoušet a otestovat. Papírové parametry tohoto motoru vypadají velmi dobře - maximální kroutící moment 75 Nm a váha pod 3 kilogramy! Díky svému kroutícímu momentu patří Panasonic mezi to nejsilnější, co můžeme na trhu najít, i přes svůj značný výkon je motor překvapivě lehký a kompaktní. Kompletní parametry CRUSSIS 2025ZVÝHODNĚNÉ PŘED-OBJEDNÁVKY Speciální cenaZajištění přednostní dostupnostiProdloužená záruka na baterii Platnost záruky od 1.4.2025Personalizace kolaMožnost vrácení či výměnyZvýhodněný balíček služeb a doplňků zjistit víceElektropohon Motor Panasonic GX Power PlusMotor Panasonic GX Power Plus je jedním z nejsilnějších středových motorů pro elektrokola, navržený speciálně pro náročné terény a sportovní jízdu. Nabízí vysoký točivý moment až 75 Nm, což umožňuje výkonnou asistenci i při prudkých stoupáních. Motor je kompaktní a lehký, což přispívá k lepšímu ovládání kola. Díky svému výkonu a citlivosti poskytuje přirozený zážitek z jízdy a rychlou odezvu při šlapání, ideální pro horská a trekkingová elektrokola.O motoru Display PanasonicNový Bluetooth® barevný displej, který poskytuje všechny údaje o jízdě, jako jsou aktuální rychlost, dojezd, průměrná rychlost, kadence a mnohé další.Navíc, nový displej je možné spárovat s vaším mobilním zařízením a aplikacemi Kamoot/Wahoo a vytvořit tak integrovaný navigační systém pro e-kolo, který vám ukáže cestu v horském terénu i na silnici, nebo rozšíří možnosti vkládání údajů o kadenci v záznamech jízdy v aplikaci STRAVA díky snímačům v motoru. Kromě toho můžete své mobilní zařízení nabíjet přímo přes micro USB port displeje!Zobrazení displejeNabití baterieDojezdKadenceNavigaceAktuální rychlostDenní nájezdCelkový nájezdPrůměrnou rychlostMaximální rychlostVše o displeji Značková baterieElektrokola Crussis používají moderní lithium-iontové (Li-Ion) baterie, které se vyznačují dlouhou životností a vysokou energetickou hustotou, což je ideální pro jejich využití v elektrokolech. Hlavní vlastnosti baterií Crussis:Baterie je umístěna v rámu kola, což zlepšuje rovnováhu a aerodynamiku. Baterii lze navíc snad vyjmout pro nabíjení mimo kolo, což je velmi praktické pro každodenní použití.Baterie mají systém ochrany proti přehřátí a přebití, což prodlužuje jejich životnost. Průměrná životnost baterie je zhruba 700–1000 nabíjecích cyklů, což odpovídá několika letům intenzivního používání.Nabíjení baterií trvá obvykle 4–7 hodin, v závislosti na kapacitě a typu nabíječky. Nabíjecí systémy jsou navržené tak, aby byly uživatelsky přívětivé, často s LED indikací stavu nabití. VideoPanasonic GX Ultimate
| Značka motoru | Panasonic |
|---|---|
| Typ motoru | GX Power |
| Kroutící moment | 75Nm Nm |
| Baterie | 522Wh Wh |
| Dojezd | 60 až 90 km km |
| Display | Panasonic LCD - barevný |
| Typ rámu | Snížený dámský rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 28" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Přehazovačka | SHIMANO Acera RD-M360-L, 8 rychlostí |
| Řazení | SHIMANO SL-M310, 8 rychlostí |
| Kazeta | SHIMANO CS-HG31, 8 rychlostí |
| Řetěz | KMC X8 |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Shimano BR-MT200, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 180 mm |
| Zadní brzda | Shimano BR-MT200, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 160 mm |
| Kotouče | 180 mm - přední, 160 mm - zadní |
| Náboje | CRUSSIS disc, ložisko věneček, 32D - přední, CRUSSIS disc, ložisko věneček, 32D - zadní |
| Ráfky | CRUSSIS 28", dvoustěnné, vložkované, 19mm |
| Pláště | Schwalbe Energizer Active Plus 28 x 2,00 |
| Vidlice | Suntour NEX HLO DS 700c, zdvih 63 mm, uzamykatelná z vidlice |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,4mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal |
| Představec | CRUSSIS AL 60 mm, úhel 15° |
| Řidítka | CRUSSIS AL 31,8 mm, šířka 680 mm |
| Gripy | Crussis, 100% silikon |
| Barva | Stříbrná/černá/žlutá |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Nízký nástup, Senior, Dámská |
| Model rok | 2025 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.