CRUSSIS
Crussis e-Hard 10.10-PRO (900 Wh)
Baterie
900Wh Wh
Dojezd
100 až 250 km km
Kola
29"
Rok
2025
Kroutící moment
95Nm Nm
Motor: Bosch GX Ultimate
103 990 Kč
Crussis e-Hard 10.10-PRO - 900 WhZažijte megadobrodružství s horským elektrokolem e-Hard 10.10-PRO. S rámovými velikostmi 16"(pouze v 720Wh variantě),18", 20" a 22" nabízí optimální rozměry pro dokonalý komfort a výkon během každé jízdy. Sportovní design okouzlí vaše smysly a udělá z každého okamžiku na kole nezapomenutelný zážitek.Díky brzdám SHIMANO Deore XT BR-MT8100 se můžete spolehnout na precizní zastavení a plnou kontrolu i v náročných terénech. Pláště MICHELIN E-Wild Enduro MH Racing Line Dark TS TLR společně s vidlicí ROCKSHOX PIKE ULTIMATE 29" zajistí dynamicku jízdu a vynikající grip na každém povrchu. Barevný LCD displej PANASONIC vám poskytne okamžitý přehled o důležitých informacích, zatímco přehazovačka SRAM GX Eagle AXS T-Type s 12 rychlostmi vám umožní přizpůsobit jízdní styl dle vašich preferencí. S e-Hard 10.10-PRO je každá jízda na horském kole unikátním dobrodružstvím plným svobody a radosti.Po delší době se na trhu objevil nový typ motoru, který na sebe strhl hned poměrně velkou pozornost. Nebyli bychom to my, kdybychom nechtěli tuto novinku ihned detailněji vyzkoušet a otestovat. Papírové parametry tohoto motoru vypadají velmi dobře - maximální kroutící moment 95 Nm a váha pod 3 kilogramy! Díky svému kroutícímu momentu patří Panasonic mezi to nejsilnější, co můžeme na trhu najít, i přes svůj značný výkon je motor překvapivě lehký a kompaktní. Kompletní parametry CRUSSIS 2025ZVÝHODNĚNÉ PŘED-OBJEDNÁVKY Speciální cenaZajištění přednostní dostupnostiProdloužená záruka na baterii Platnost záruky od 1.4.2025Personalizace kolaMožnost vrácení či výměnyZvýhodněný balíček služeb a doplňků zjistit víceElektropohon Motor Panasonic GX UltimateMotor Panasonic GX Ultimate je jedním z nejsilnějších středových motorů pro elektrokola, navržený speciálně pro náročné terény a sportovní jízdu. Nabízí vysoký točivý moment až 95 Nm, což umožňuje výkonnou asistenci i při prudkých stoupáních. Motor je kompaktní a lehký, což přispívá k lepšímu ovládání kola. Díky svému výkonu a citlivosti poskytuje přirozený zážitek z jízdy a rychlou odezvu při šlapání, ideální pro horská a trekkingová elektrokola. O motoru Display PanasonicNový Bluetooth® barevný displej, který poskytuje všechny údaje o jízdě, jako jsou aktuální rychlost, dojezd, průměrná rychlost, kadence a mnohé další.Navíc, nový displej je možné spárovat s vaším mobilním zařízením a aplikacemi Kamoot/Wahoo a vytvořit tak integrovaný navigační systém pro e-kolo, který vám ukáže cestu v horském terénu i na silnici, nebo rozšíří možnosti vkládání údajů o kadenci v záznamech jízdy v aplikaci STRAVA díky snímačům v motoru. Kromě toho můžete své mobilní zařízení nabíjet přímo přes micro USB port displeje!Zobrazení displejeNabití baterieDojezdKadenceNavigaceAktuální rychlostDenní nájezdCelkový nájezdPrůměrnou rychlostMaximální rychlostVše o displeji Značková baterieElektrokola Crussis používají moderní lithium-iontové (Li-Ion) baterie, které se vyznačují dlouhou životností a vysokou energetickou hustotou, což je ideální pro jejich využití v elektrokolech. Hlavní vlastnosti baterií Crussis:Baterie je umístěna v rámu kola, což zlepšuje rovnováhu a aerodynamiku. Baterii lze navíc snad vyjmout pro nabíjení mimo kolo, což je velmi praktické pro každodenní použití.Baterie mají systém ochrany proti přehřátí a přebití, což prodlužuje jejich životnost. Průměrná životnost baterie je zhruba 700–1000 nabíjecích cyklů, což odpovídá několika letům intenzivního používání.Nabíjení baterií trvá obvykle 4–7 hodin, v závislosti na kapacitě a typu nabíječky. Nabíjecí systémy jsou navržené tak, aby byly uživatelsky přívětivé, často s LED indikací stavu nabití. VideoPanasonic GX Ultimate
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | GX Ultimate |
| Kroutící moment | 95Nm Nm |
| Baterie | 900Wh Wh |
| Dojezd | 100 až 250 km km |
| Display | Panasonic LCD - barevný |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | L |
| Průměr kol | 29" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Přehazovačka | Sram Eagle GX 12s |
| Řazení | Sram GX Eagle |
| Kazeta | Sram CS-PG1210 Eagle, 11-50z |
| Řetěz | Sram Eagle GX 12s |
| Převodník | SRAM X-SYNC 2 34Z, CRS ISIS 170 mm |
| Přední brzda | SRAM Guide T, hydraulická, rotor 200 mm |
| Zadní brzda | SRAM Guide T, hydraulická, rotor 200 mm |
| Kotouče | 200 mm - přední, 180 mm - zadní |
| Náboje | CRUSSIS disc, průmyslová ložiska, 32D, BOOST pevná osa 15x110 mm - přední, CRUSSIS disc, průmyslová ložiska, 32D, BOOST pevná osa 12x148 mm - zadní |
| Ráfky | CRUSSIS 27,5" disc, dvoustěnné, vložkované, 30 mm |
| Pláště | x |
| Vidlice | Rock Shox Pike Ultimate RC2 C1 29" |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,9mm |
| Teleskopická sedlovka | v základní výbavě |
| Sedlo | Selle Royal |
| Představec | CRUSSIS AL 50 mm, úhel 7° |
| Řidítka | CRUSSIS AL 31,8 mm, šířka 780 mm |
| Gripy | Crussis, 100% silikon |
| Barva | Šedá |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Unisex |
| Model rok | 2025 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.