CRUSSIS
Crussis e-Largo 7.7
Baterie
522Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Kola
29"
Rok
2022
Kroutící moment
80Nm Nm
Motor: Bafang M400
Kvalita: 6/10
Cena/výkon: 5/10
35 990 Kč
Crussis e-Largo 7.7 je horské elektrokolo s centrálním motorem Bafang MaxDrive. Tento model nabízí vynikající poměr mezi cenou a výbavou a je tak jedním z nejprodávanějších modelů tohoto roku. Kolo je ideální pro výlety bez ohledu na fyzickou kondici nebo zdravotní stav. Vybaveno je pružinovou vidlicí od značky SR SUNTOUR, 522Wh baterií, motorem BAFANG M400, devítipastorkovou přehazovačkou SRAM s rozsahem kazety 11-36 a dvoupístkovými brzdami SRAM. Kolo má také 29" kola.
Co říká AI
Elektrokolo Crussis e-Largo 7.7 disponuje solidní výbavou za přijatelnou cenu. Motor Bafang M400-420 a baterie o kapacitě 522Wh umožňují dlouhý dojezd mezi 60 a 130 km. Kvalitu podtrhuje vidlice Suntour XCM s uzamykáním a zdvihem 100mm a přehazovačka Shimano Alivio nebo Sram X5. Brzdy Shimano BR-MT200, nebo Sram Level jsou hydraulické. Kolo je vyrobeno z hliníku a má kvalitní pláště Maxxis Ardent. Na druhou stranu, pro některé může být nevýhodou absenci teleskopické sedlovky v základní výbavě, která je dostupná pouze za příplatek.| Značka motoru | Bafang |
|---|---|
| Typ motoru | M400 |
| Kroutící moment | 80Nm Nm |
| Baterie | 522Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 2A |
| Display | Bafang LCD |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 29" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano Alivio RD-M3100-SGS, nebo Sram X5, 9 rychlostí |
| Řazení | Shimano Alivio SL-M3100, nebo Sram X5, 9 rychlostí |
| Kazeta | Shimano CS-HG200-9, nebo Sram PG-920, 9 rychlostí |
| Řetěz | Kmc X9 |
| Převodník | Bafang, 38 zubů, 170mm |
| Přední brzda | Shimano BR-MT200, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 180 mm |
| Zadní brzda | Shimano BR-MT200, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 160 mm |
| Kotouče | 180mm - přední, 160mm - zadní |
| Náboje | Crussis disc, ložisko věneček, 32D |
| Ráfky | Crussis 29", dvoustěnné, vložkované, 25mm |
| Pláště | Maxxis Ardent 29 x 2,4 |
| Vidlice | Suntour XCM HLO DS 29", zdvih 100mm, uzamykatelná z vidlice |
| Zdvih | 100-120mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,4mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal |
| Představec | Crussis Al, 60mm, pevný |
| Řidítka | Crussis Al, 700mm |
| Gripy | Crussis, 100% silikon |
| Barva | Žlutá |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2022 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.