CRUSSIS
Crussis e-Largo 9.10-(900 Wh)
Baterie
900Wh Wh
Dojezd
100 až 250 km km
Kola
29"
Rok
2025
Kroutící moment
95Nm Nm
Motor: Bosch GX Ultimate
52 990 Kč
Crussis e-Largo 9.10 - 900 WhZažijte něco nového s e-Largo 9.10-(900 Wh), nejnovějším elektrokolem od CRUSSIS. Díky středovému motoru PANASONIC GX Ultimate s ohromujícím točivým momentem 95 Nm budete schopni snadno překonat náročné terény a výzvy. Tento model je navržen tak, aby kombinoval vynikající výkon s elegantním vzhledem.Pohodlí a kontrolu během jízdy zajistí odpružená vidlice ROCKSHOX FS Judy Silver TK Solo Air 29" a precizní přehazovačka SRAM SX Eagle s 12 rychlostmi. Rám z pevného hliníku, dostupný ve velikostech 18", 20" a 22", nabízí pevnou konstrukci, zatímco 29" kola s plášti SCHWALBE SMART SAM Performance zajišťují vynikající trakci a stabilitu na různých typech povrchů.Po delší době se na trhu objevil nový typ motoru, který na sebe strhl hned poměrně velkou pozornost. Nebyli bychom to my, kdybychom nechtěli tuto novinku ihned detailněji vyzkoušet a otestovat. Papírové parametry tohoto motoru vypadají velmi dobře - maximální kroutící moment 95 Nm a váha pod 3 kilogramy! Díky svému kroutícímu momentu patří Panasonic mezi to nejsilnější, co můžeme na trhu najít, i přes svůj značný výkon je motor překvapivě lehký a kompaktní. Kompletní parametry CRUSSIS 2025ZVÝHODNĚNÉ PŘED-OBJEDNÁVKY Speciální cenaZajištění přednostní dostupnostiProdloužená záruka na baterii Platnost záruky od 1.4.2025Personalizace kolaMožnost vrácení či výměnyZvýhodněný balíček služeb a doplňků zjistit víceBarevnévarianty Žlutá/šedá ŠedáElektropohon Motor Panasonic GX UltimateMotor Panasonic GX Ultimate je jedním z nejsilnějších středových motorů pro elektrokola, navržený speciálně pro náročné terény a sportovní jízdu. Nabízí vysoký točivý moment až 95 Nm, což umožňuje výkonnou asistenci i při prudkých stoupáních. Motor je kompaktní a lehký, což přispívá k lepšímu ovládání kola. Díky svému výkonu a citlivosti poskytuje přirozený zážitek z jízdy a rychlou odezvu při šlapání, ideální pro horská a trekkingová elektrokola. O motoru Display PanasonicNový Bluetooth® barevný displej, který poskytuje všechny údaje o jízdě, jako jsou aktuální rychlost, dojezd, průměrná rychlost, kadence a mnohé další.Navíc, nový displej je možné spárovat s vaším mobilním zařízením a aplikacemi Kamoot/Wahoo a vytvořit tak integrovaný navigační systém pro e-kolo, který vám ukáže cestu v horském terénu i na silnici, nebo rozšíří možnosti vkládání údajů o kadenci v záznamech jízdy v aplikaci STRAVA díky snímačům v motoru. Kromě toho můžete své mobilní zařízení nabíjet přímo přes micro USB port displeje!Zobrazení displejeNabití baterieDojezdKadenceNavigaceAktuální rychlostDenní nájezdCelkový nájezdPrůměrnou rychlostMaximální rychlostVše o displeji Značková baterieElektrokola Crussis používají moderní lithium-iontové (Li-Ion) baterie, které se vyznačují dlouhou životností a vysokou energetickou hustotou, což je ideální pro jejich využití v elektrokolech. Hlavní vlastnosti baterií Crussis:Baterie je umístěna v rámu kola, což zlepšuje rovnováhu a aerodynamiku. Baterii lze navíc snad vyjmout pro nabíjení mimo kolo, což je velmi praktické pro každodenní použití.Baterie mají systém ochrany proti přehřátí a přebití, což prodlužuje jejich životnost. Průměrná životnost baterie je zhruba 700–1000 nabíjecích cyklů, což odpovídá několika letům intenzivního používání.Nabíjení baterií trvá obvykle 4–7 hodin, v závislosti na kapacitě a typu nabíječky. Nabíjecí systémy jsou navržené tak, aby byly uživatelsky přívětivé, často s LED indikací stavu nabití. VideoPanasonic GX Ultimate
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | GX Ultimate |
| Kroutící moment | 95Nm Nm |
| Baterie | 900Wh Wh |
| Dojezd | 100 až 250 km km |
| Display | Panasonic LCD - barevný |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 29" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Přehazovačka | Sram Eagle SX 12s |
| Řazení | Sram SX Eagle |
| Kazeta | Sram CS-PG1210 Eagle, 11-50z |
| Řetěz | Sram Eagle SX 12s |
| Převodník | SRAM X-SYNC 2 34Z, CRS ISIS 170 mm |
| Přední brzda | Shimano Deore BR-MT410, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 180 mm |
| Zadní brzda | Shimano Deore BR-MT410, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 160 mm |
| Kotouče | 180 mm - přední, 160 mm - zadní |
| Náboje | Crussis disc, ložisko věneček, 32D - přední, Crussis disc, ložisko věneček, 32D - zadní |
| Ráfky | CRUSSIS 27,5" disc, dvoustěnné, vložkované, 25 mm |
| Pláště | Maxxis Ardent 27,5 x 2,40 |
| Vidlice | ROCKSHOX FS Judy Silver TK Solo Air 29", zdvih 100 mm, uzamykatelná z vidlice |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,4mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal |
| Představec | CRUSSIS AL 50 mm, úhel 7° |
| Řidítka | CRUSSIS AL 31,8 mm, šířka 780 mm |
| Gripy | Crussis, 100% silikon |
| Barva | Žlutá/černá |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Unisex |
| Model rok | 2025 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.