CRUSSIS
Crussis e-Largo 9.7-S
Baterie
630Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Kola
29"
Rok
2022
Kroutící moment
95Nm Nm
Motor: Bafang M500
Kvalita: 9/10
Cena/výkon: 7/10
52 990 Kč
CRUSSIS E-LARGO 9.7-SHorské elektrokolo se středovým motorem Bafang MaxDrive. Toto elektrokolo vykazuje velice zajímavý poměr mezi cenou a výbavou a i díky líbivému designu se stalo jedním z nejprodávanějších modelů tohoto roku. Crussis e-Largo 9.7-S (2022) je ideální elektrokolo pro Vaše výlety bez limitu aktuální formy či zdravotního stavu.xVduchová vidlice od značky ROCKSHOXx630Wh bateriexMotor BAFANG M500xDvanáctipastorková přehazovačka SRAM s rozsahem kazety 11-50xDvoupístkové brzdy SRAMx29" kolaxVduchová vidlice od značky ROCKSHOXx630Wh bateriexMotor BAFANG M500xDvanáctipastorková přehazovačka SRAM s rozsahem kazety 11-50xDvoupístkové brzdy SRAMx29" kolaZákladní vlastnostiMotorBAFANG M500Kola29″Výkon95 NmPřehazovačka12 rychlostíBaterie630 WhZdvih tlumičů100 mmDojezdStřední (100 - 120 km) Síla motoru95 Nm Kvalita komponentRekreační jízda Oblíbené příslušenstvíNechte se inspirovat a podívejte se na doporučené příslušenství, které zákazníci nejčastěji k tomuto kolu pořizují. Prohlédnout BAFANG M500BAFANG model M500. „eMpětistovka“ disponuje točivým momentem 95 Nm, nominálním výkonem 250 W a váhou 3,4 kg. Za nás je to jeden z motorů, který nabízí skvělý poměr cena/výkon. Drobná vada na kráse je vyšší hlučnost než u modelu M400MotorBafang M500Váha3,4 kgKroutící moment95 Nm Typ využití Lesní cesty Lesní pěšiny a traily Náročný terén a sjezdy Baterie BAFANG s kapacitou 630 WhBaterie pro motory BAFANG se vyznačují velkou univerzálností a velmi vysokou kapacitou (až 900 Wh) Kapacita [wh]468 522 630 720 900Dojezd [km]60 - 80 80 - 100100 - 120120 - 140140 - 160 LCD displej pro BAFANGNejpoužívanější displej pro BAFANG motory. Displej je přehledný a krásně barevný. Zobrazuje základní veličiny jako je aktuální rychlost, aktuální odběr el. energie z baterie, zvolenou přípomoc motoru a čas. Ve stavovém řádku si poté můžete nastavit, zda chcete vidět denní počet ujetých kilometrů, celkový počet ujetých kilometrů, dojezd, spálené kalorie, atp. Další výhoda je USB výstup pro napájení dalších zařízení, jako je třeba telefon, či světlo. Hliníkový rámHliník je sám o sobě měkký materiál, proto se v rámech používají jeho slitiny. Tyto rámy mají až 3x nižší hmotnost než rámy ocelové. Můžete si všimnout, že mají rámy z hliníkových slitin trubky s většími průměry. Není to jenom věc designu, ale zvyšuje to pevnost samotného rámu. SRAM SX EagleSRAM SX Eagle je cenově nejdostupnější přehazovačka z řady Eagle, která poskytuje 12 převodů s extrémním rozsahem kazety (11-50 zubů), díky kterému vám nebudou chybět lehké převody při extrémním stoupání, ani těžké převody při rychlé jízdě. Pokud hledáte elektrokolo s velkým rozsahem převodů, je to ideální volba. Model SX je srovnatelný s modelem Deore od Shimano. Všeobecnou nevýhodou dvanáctipastorkových přehazovaček je jejich citlivost na seřízení.V náročnějším terénu, nebo při řazení v tahu se může díky slabší konstrukci projevit nepřesné řazení. SRAM LEVELLEVELY jsou jedny z nejlevnějších hydraulických kotoučových brzd německého výrobce SRAM.Technologicky vychází z vyšších řad, ale byl zde brán velký ohled na nízkou prodejní cenu, což se promítlo v použitých materiálech. Brzdy jsou o něco větší a těžší než konkurenční SHIMANO BR-MT200, ale vlastnostmi jsou velmi podobné. Jejich specialitkou je použití standardní brzdové kapaliny (DOT 5.1) namísto minerálního oleje, což je pro uživatele lepší varianta - “DOTka” se tolik nepřehřívá a má lepší tepelné vlastnosti (hlavně v zimě, kdy tolik netuhne). Jediná nevýhoda brzdové kapaliny je její agresivní působení na lak a pneumatiky, ale to není věc kterou by běžný uživatel řešil. ROCKSHOX JudyJudy je základní vidlice od německého výrobce ROCKSHOX. I přesto se ovšem jedná o skvělou vidlici. Díky nastavení vzduchem se přizpůsobí každému jezdci, má pevnou konstrukci a inovovanou povrchovou úpravu, která zlepšuje kluzné vlastnosti a zároveň zabraňuje nadměrnému opotřebení povrchu. Všeobecnou nevýhodou vzduchových vidlic, je nutnost pravidelného servisu, který je třeba provést minimálně jednou ročně.
Co říká AI
Elektrokolo Crussis e-Largo 9.7-S nabízí velmi dobrý poměr cena/výkon. Jeho cena je sice vyšší, ale za to dostáváte kvalitní výbavu jako je motor Bafang M500-510, přehazovačka Sram Eagle SX 12s, vidlice Rockshox FS Judy Silver TK Solo Air a brzdy Shimano Deore BR-MT410 nebo Sram Level. Kola jsou vybavena baterií s kapacitou 630Wh, která umožňuje dlouhý dojezd - 80 až 130 km. Celkově je kolo velmi kvalitně zpracované s použitím hliníkového rámu a dvoustěnných rafek. Jediným nedostatkem může být absence tlumiče.| Značka motoru | Bafang |
|---|---|
| Typ motoru | M500 |
| Kroutící moment | 95Nm Nm |
| Baterie | 630Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 2A |
| Display | Bafang LCD |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | L |
| Průměr kol | 29" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Sram Eagle SX 12s |
| Řazení | Sram SX Eagle |
| Kazeta | Sram CS-PG1210 Eagle, 11-50z |
| Řetěz | Sram Eagle SX 12s |
| Převodník | Sram X-Sync 2 38Z / Bafang 170 mm |
| Přední brzda | Shimano Deore BR-MT410, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 180 mm |
| Zadní brzda | Shimano Deore BR-MT410, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 160 mm |
| Kotouče | 180 mm - přední, 160 mm - zadní |
| Náboje | Crussis disc, ložisko věneček, 32D |
| Ráfky | Crussis 29", dvoustěnné, vložkované, 25mm |
| Pláště | Maxxis Ardent 29 x 2,40 |
| Vidlice | Rockshox FS Judy Silver TK Solo Air 29", zdvih 100 mm, uzamykatelná z vidlice |
| Zdvih | 100-120mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,4mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal |
| Představec | Crussis Al, 60 mm, pevný |
| Řidítka | Crussis Al, 760 mm |
| Gripy | Crussis, 100% silikon |
| Barva | Modrá |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Unisex |
| Model rok | 2022 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.