CRUSSIS
Crussis OLI Cross 8.7-S
Baterie
630Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Kola
28"
Rok
2022
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: OLI OLI
Kvalita: 6/10
Cena/výkon: 5/10
37 990 Kč
Elektrokolo Crussis OLI Cross 8.7-S je vybaveno středovým elektromotorem OLI SPORT s výkonem 83 Nm a baterií s kapacitou 630 Wh. Vyniká svým poměrem ceny a výbavy. Kolo je ideální pro výlety bez ohledu na fyzickou kondici nebo zdravotní stav. Disponuje vzduchovou vidlicí od značky RockShox, dvanáctipastorkovou přehazovačkou SRAM a dvoupístkovými brzdami SRAM. Kola mají průměr 28". Rám je vyroben z hliníku, což snižuje celkovou hmotnost kola. Elektrokolo je vybaveno LCD displejem, který zobrazuje aktuální rychlost, odběr energie z baterie, zvolenou přípomoc motoru a čas. Model je z roku 2022.
Co říká AI
Elektrokolo Crussis OLI Cross 8.7-S nabízí solidní výbavu za přijatelnou cenu. Motor OLI s kroutícím momentem 85Nm a baterií 630Wh poskytuje dlouhý dojezd mezi 60 až 130 km. Přehazovačka Sram Eagle SX 12s, přední brzda Shimano Deore BR-MT410 nebo Sram Level a vidlice Rockshox FS Paragon Gold RL Solo Air jsou kvalitní komponenty, které zvyšují hodnocení kvality. Na druhou stranu, hliníkový rám a plastové součásti jako rafky Crussis 28" nejsou na vrcholu nabídky. Přestože je možné rychlost zvýšit na 50 km/h, standardní rychlost je pouze 25 km/h.| Značka motoru | OLI |
|---|---|
| Typ motoru | OLI |
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Baterie | 630Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 2A |
| Display | Oli |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 28" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Sram Eagle SX 12s |
| Řazení | Sram SX Eagle |
| Kazeta | Sram CS-PG1210 Eagle, 11-50z |
| Řetěz | Sram Eagle SX 12s |
| Převodník | Sram X-Sync 2 38Z / Bafang 170 mm |
| Přední brzda | Shimano Deore BR-MT410, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 180 mm |
| Zadní brzda | Shimano Deore BR-MT410, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 160 mm |
| Kotouče | 180 mm - přední, 160 mm - zadní |
| Náboje | Crussis disc, ložisko věneček, 32D |
| Ráfky | Crussis 28", dvoustěnné, vložkované, 19mm |
| Pláště | Schwalbe Energizer Active Plus 28 x 2,00 |
| Vidlice | Rockshox FS Paragon Gold RL Solo Air 700c, zdvih 65 mm, uzamykatelná z vidlice |
| Zdvih | 60-100mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,4mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal |
| Představec | Crussis Al, 105 mm, pevný |
| Řidítka | Crussis Al, 700 mm |
| Gripy | Crussis, 100% silikon |
| Barva | Modrá |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2022 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.