CRUSSIS
Crussis OLI Cross Low 8.8-S
Baterie
630Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Kola
28"
Rok
2023
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: OLI OLI
Kvalita: 9/10
Cena/výkon: 8/10
41 900 Kč
Elektrokolo Crussis OLI Cross Low 8.8-S, modelový rok 2023, nabízí vynikající poměr ceny a výkonu hodnocený na 8 bodů z 10. Kvalita výbavy je ohodnocena na 9 bodů z 10. Toto kolo je vybaveno vidlicí Rockshox FS Paragon Gold RL Solo Air 700c s uzamykatelnou zdvihem 65 mm. Přehazovačka a řazení je značky Sram Eagle SX 12s a Sram SX Eagle. Kazeta je Sram CS-PG1210 Eagle, 11-50z a náboje jsou Crussis disc, ložisko věneček, 32D. Pláště jsou Schwalbe Energizer Active Plus 28 x 2,00. Představec a řídítka jsou značky Crussis Al, s pevným představcem o délce 105 mm a šířkou řídítek 680 mm. Gripové jsou také Crussis, vyrobené z 100% silikonu. Velikost kol je 28" a kroutící moment motoru činí 85 Nm. Dojezd elektrokola je dlouhý (80 až 130 km) nebo standardní (60 až 90 km), dle volby uživatele. Rám kola je vyroben z hliníku s zdvihy mezi 60-100mm. Přední a zadní brzda jsou Shimano Deore BR-MT410, nebo Sram Level, hydraulické, s rotory o průměru 180 mm vpředu a 160 mm vzadu. Převodník je Sram X-Sync 2 38Z / Bafang 170 mm. Cena elektrokola je 44 790 Kč. Značka výrobce je CRUSSIS.
| Značka motoru | OLI |
|---|---|
| Typ motoru | OLI |
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Baterie | 630Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 2A |
| Display | Oli |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Snížený dámský rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 28" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Sram Eagle SX 12s |
| Řazení | Sram SX Eagle |
| Kazeta | Sram CS-PG1210 Eagle, 11-50z |
| Řetěz | Sram Eagle SX 12s |
| Převodník | Sram X-Sync 2 38Z / Bafang 170 mm |
| Přední brzda | Shimano Deore BR-MT410, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 180 mm |
| Zadní brzda | Shimano Deore BR-MT410, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 160 mm |
| Kotouče | 180 mm - přední, 160 mm - zadní |
| Náboje | Crussis disc, ložisko věneček, 32D |
| Ráfky | Crussis 28", dvoustěnné, vložkované, 19mm |
| Pláště | Schwalbe Energizer Active Plus 28 x 2,00 |
| Vidlice | Rockshox FS Paragon Gold RL Solo Air 700c, zdvih 65 mm, uzamykatelná z vidlice |
| Zdvih | 60-100mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,4mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal |
| Představec | Crussis Al, 105 mm, pevný |
| Řidítka | Crussis Al, 680 mm |
| Gripy | Crussis, 100% silikon |
| Barva | Bílá/žlutá/černá |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Nízký nástup, Senior, Dámská |
| Model rok | 2023 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.