CRUSSIS
Crussis ONE-Guera 9.8-S
Baterie
630Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Kola
27"
Rok
2023
Kroutící moment
95Nm Nm
Motor: Bafang M500
Kvalita: 9/10
Cena/výkon: 8/10
49 990 Kč
Crussis ONE-Guera 9.8-S je vysoce výkonný elektrokolo s motorem Bafang M500, který poskytuje nominální výkon 250W (max 500W) a točivý moment až 95 Nm. Toto kolo je ideální pro jízdu v náročném terénu díky jeho vysokému výkonu a schopnosti se přizpůsobit různým podmínkám. Kolo je vybaveno vzduchem tlumenou vidlicí ROCKSHOX FS Judy Silver TK Solo Air 27,5" se zdvihem 100 mm, která je snadno přizpůsobitelná váze cyklisty. Díky technologii Eagle™ nabízí hladké a přesné řazení s výjimečnou spolehlivostí. Kolo také obsahuje USB konektor pro dobíjení telefonu během jízdy. Baterie kola má kapacitu 720Wh, což umožňuje průměrný dojezd mezi 60-120 km.
| Značka motoru | Bafang |
|---|---|
| Typ motoru | M500 |
| Kroutící moment | 95Nm Nm |
| Baterie | 630Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 2A |
| Display | Bafang LCD |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 27" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Sram Eagle SX 12s |
| Řazení | Sram SX Eagle |
| Kazeta | Sram CS-PG1210 Eagle, 11-50z |
| Řetěz | Sram Eagle SX 12s |
| Převodník | Sram X-Sync 2 38Z / Bafang 170 mm |
| Přední brzda | Shimano Deore BR-MT410, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 180 mm |
| Zadní brzda | Shimano Deore BR-MT410, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 160 mm |
| Kotouče | 180 mm - přední, 160 mm - zadní |
| Náboje | Crussis disc, ložisko věneček, 32D |
| Ráfky | Crussis 27,5", dvoustěnné, vložkované, 25mm |
| Pláště | Maxxis Ardent 27,5 x 2,40 |
| Vidlice | Rockshox FS Judy Silver TK Solo Air 27,5", zdvih 100 mm, uzamykatelná z vidlice |
| Zdvih | 100-120mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,4mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal |
| Představec | Crussis Al, 60 mm, pevný |
| Řidítka | Crussis Al, 700 mm |
| Gripy | Crussis, 100% silikon |
| Barva | Šedomodrá |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Unisex, Dámská |
| Model rok | 2023 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.