CRUSSIS
Crussis ONE-OLI Guera 8.8-S
Baterie
630Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Kola
27"
Rok
2023
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: OLI OLI
Kvalita: 8/10
Cena/výkon: 7/10
44 790 Kč
Elektrokolo Crussis ONE-OLI Guera 8.8-S je model z roku 2023 od značky CRUSSIS s cenou 44 790 Kč. Toto elektrokolo má poměr cena/výkon hodnocený na 7 bodů z 10 a kvalitu výbavy na 8 bodů z 10. Rám je vyroben z hliníku a kolo je vybaveno vidlicí ROCKSHOX FS Judy Silver TK Solo Air 29" s uzamykatelným zdvihem 100 mm. Přehazovačka je Sram Eagle SX 12s a kazeta Sram CS-PG1210 Eagle, 11-50z. Náboje jsou značky Crussis disc s ložiskem věneček a 32D. Pláště jsou Maxxis Ardent o velikosti 27,5 x 2,40. Elektrokolo má přední brzdu Shimano Deore BR-MT410 nebo Sram Level, hydraulickou s rotorem 180 mm a zadní brzdu stejného typu s rotorem 160 mm. Převodník je Sram X-Sync 2 38Z / Bafang 170 mm a kroutící moment dosahuje hodnoty 85Nm. Dojezd elektrokola je dlouhý (80 až 130 km) nebo standartní (60 až 90 km) v závislosti na režimu jízdy.
| Značka motoru | OLI |
|---|---|
| Typ motoru | OLI |
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Baterie | 630Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 2A |
| Display | Oli |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 27" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Sram Eagle SX 12s |
| Řazení | Sram SX Eagle |
| Kazeta | Sram CS-PG1210 Eagle, 11-50z |
| Řetěz | Sram Eagle SX 12s |
| Převodník | Sram X-Sync 2 38Z / Bafang 170 mm |
| Přední brzda | Shimano Deore BR-MT410, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 180 mm |
| Zadní brzda | Shimano Deore BR-MT410, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 160 mm |
| Kotouče | 180 mm - přední, 160 mm - zadní |
| Náboje | Crussis disc, ložisko věneček, 32D |
| Ráfky | CRUSSIS 27,5", dvoustěnné, vložkované, 25mm |
| Pláště | Maxxis Ardent 27,5 x 2,40 |
| Vidlice | ROCKSHOX FS Judy Silver TK Solo Air 29", zdvih 100 mm, uzamykatelná z vidlice |
| Zdvih | 60-100mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,4mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal |
| Představec | Crussis Al, 60 mm, pevný |
| Řidítka | Crussis Al, 700 mm |
| Gripy | Crussis, 100% silikon |
| Barva | šedozelená |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Unisex, Dámská |
| Model rok | 2023 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.