CRUSSIS
Crussis PAN-Atland 8.8-M
Baterie
720Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km
Kola
27"
Rok
2023
Kroutící moment
75Nm Nm
Motor: Panasonic GX Power
Kvalita: 9/10
Cena/výkon: 7/10
49 990 Kč
Crussis PAN-Atland 8.8-M je e-bike vybavený motorem Panasonic GX Power Plus s výkonem 75Nm a baterií o kapacitě 720Wh, která umožňuje průměrný dojezd 80-140 km. Kolo má velikost 27,5" a je vybaveno vzduchovou vidlicí Rock Shox. Model se také pyšní technologií Eagle™, která zajišťuje hladké a přesné řazení s výjimečnou spolehlivostí. Kromě toho je na kole aktivní USB port pro nabíjení zařízení přes displej z centrální baterie. E-bike je dostupný v barevných variantách zelená / černá.
| Značka motoru | Panasonic |
|---|---|
| Typ motoru | GX Power |
| Kroutící moment | 75Nm Nm |
| Baterie | 720Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 4A |
| Display | Panasonic LCD - barevný |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 27" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Sram Eagle SX 12s |
| Řazení | Sram SX Eagle |
| Kazeta | Sram CS-PG1210 Eagle, 11-50z |
| Řetěz | Sram Eagle SX 12s |
| Převodník | Sram X-Sync 2 38Z / Bafang 170 mm |
| Přední brzda | Shimano Deore BR-MT410, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 180 mm |
| Zadní brzda | Shimano Deore BR-MT410, nebo Sram Level, hydraulická, rotor 160 mm |
| Kotouče | 180 mm - přední, 160 mm - zadní |
| Náboje | Crussis disc, ložisko věneček, 32D |
| Ráfky | Crussis 27,5", dvoustěnné, vložkované, 25mm |
| Pláště | Maxxis Ardent 27,5 x 2,40 |
| Vidlice | Rockshox FS Judy Silver TK Solo Air 27,5", zdvih 100 mm, uzamykatelná z vidlice |
| Zdvih | 100-120mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,4mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal |
| Představec | Crussis Al, 60 mm, pevný |
| Řidítka | Crussis Al, 760 mm |
| Gripy | Crussis, 100% silikon |
| Barva | Limetka/černá/oranžová |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2023 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.