CTM
CTM Pulze 29"
Baterie
630Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Hmotnost
23 kg
Kola
29"
Rok
2023
Kroutící moment
95Nm Nm
Motor: Bafang M500
Kvalita: 7/10
Cena/výkon: 5/10
47 999 Kč
Elektrokolo CTM Pulze 29" je kvalitní model s hliníkovým rámem a 29palcovými koly. Tento model pro rok 2023 je vybaven vidlicí Suntour XCM RL DS 29" a přehazovačkou Shimano Altus RD-M2000 2.LTWOO RD-V5009-L. Řazení zajišťuje Shimano Altus SL-M2000RA o devíti rychlostech a kazeta je typu Shimano CSHG200/9sp. 11-36. Naboje jsou od firmy Novatec D041DSB,15mm/D142TSE,36H ,CL a pláště WTB Trail Boss 29x2,4" Comp. Představec je typu CTM LCS/80mm a řidítka CTM rise bar, 720/31,8 mm. Kroutící moment dosahuje hodnoty 95Nm. Dojezd elektrokola je dlouhý (80 až 130 km) nebo standartní (60 až 90 km) dle zvoleného režimu jízdy. Zdvihy se pohybují v rozmezí 100-120mm. Přední i zadní brzda jsou typu Shimano MT200 / SMRT10M a převodník Bafang 38T, 170mm. Hmotnost kola je 23 kg. Cena tohoto modelu je stanovena na 47 999 Kč. V poměru cena/výkon dosahuje hodnoty 5/10 a kvalita výbavy je hodnocena na 7/10. Značka tohoto elektrokola je CTM.
| Značka motoru | Bafang |
|---|---|
| Typ motoru | M500 |
| Kroutící moment | 95Nm Nm |
| Baterie | 630Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 3A |
| Display | Bafang LCD |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 29" |
| Hmotnost | 23 kg |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano Altus RD-M2000 2.LTWOO RD-V5009-L |
| Řazení | Shimano Altus SL-M2000RA 9 sp. |
| Kazeta | Shimano CSHG200/9sp. 11-36 |
| Řetěz | KMC X9e 124L |
| Převodník | Bafang 38T, 170mm |
| Přední brzda | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Zadní brzda | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Kotouče | x |
| Náboje | Novatec D041DSB,15mm/D142TSE,36H ,CL |
| Ráfky | WTB ST i29 TCS 2.0 29" 36H |
| Pláště | WTB Trail Boss 29x2,4" Comp |
| Vidlice | Suntour XCM RL DS 29" |
| Zdvih | 100-120mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 31,6mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | SR Vivo Ergo Man |
| Představec | CTM LCS/80mm |
| Řidítka | CTM rise bar, 720/31,8 mm |
| Gripy | x |
| Barva | černá/hluboko modrá |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2023 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.