CUBE
Cube Acid 240 Hybrid Rookie Pro 400X actionteam
Baterie
400Wh Wh
Dojezd
80 až 130 km km
Hmotnost
17 kg
Kola
24"
Rok
2026
Kroutící moment
55Nm Nm
Motor: Bosch Performance Line SX
55 999 Kč
Cube Acid 240 Hybrid Rookie Pro 400X actionteam Motor BOSCH Performance SXBaterie 400WhVýkon 55Nm Průměrný dojezd 80-120 kmVidlice Suntour - pružinaVelikost kol 24" Představení Elektrokola Společnost Bosch při navrhování svých nejlepších pohonných systémů na světě dozajista neměla na paměti dětská kola s dokonalými proporcemi, ale to nám nebránilo v tom, abychom je elegantně začlenili do rámu modelu Acid 240 Hybrid Rookie. S využitím stejné stavby a konstrukčních postupů jako u našich hybridních horských kol pro dospělé jsme vytvořili hybridní kolo pro juniory, na kterém je jízda jak zábavná, tak bezpečná. Vnitřní vedení kabelů výrazně snižuje nároky na údržbu a součástí dodávky kola je i příprava na montáž stojanu CUBE. Zajímavostimodelu xUniverzální pláště všestranné pláště Schwalbe Smart Sam, jsou vhodné pro jízdu v terénu, ale stejně tak i na silnici.xPružinová vidlice Vidlice se vyznačuje minimální servisní potřebou a přitom zachovává dostatečný komfort jízdy.xMotor Bosch Performance SX Performance Line SX – Smart system je momentálně vlajková loď od BOSCHE. Maximální točivý moment 55 Nm a maximální výkon až 600 W. xUniverzální pláště všestranné pláště Schwalbe Smart Sam, jsou vhodné pro jízdu v terénu, ale stejně tak i na silnici.xPružinová vidlice Vidlice se vyznačuje minimální servisní potřebou a přitom zachovává dostatečný komfort jízdy.xMotor Bosch Performance SX Performance Line SX – Smart system je momentálně vlajková loď od BOSCHE. Maximální točivý moment 55 Nm a maximální výkon až 600 W. Fotogalerie Cube Acid 240 Hybrid Rookie PRO 400X Elektro systém Nový motor BOSCH Performance Line SX Maximální výkon v minimální velikosti 600WhEnergická podpora při rychlém šlapání - 55Nmlepší citlivost dávkování připomocidramaticky snížený odpor při šlapáníNáš nejlehčí pohon s nenápadnou vestavbouváha cca 2 kgDynamická podpora při rostoucí kadenci šlapání – pro sprinty a prudká stoupánífunkce Hill Hold zabraňuje couvání v kopcinové automatické jízdní režimyzjistit více Nová baterie Bosch 400Wh Pro nejvyšší nároky na výkon a estetiku: akumulátory Bosch PowerTube ideálně zapadnou do čistého designu elektrokola – jsou integrovány do rámové trubky. Dodávají se ve dvou variantách, horizontální a vertikální. Obě jsou instalovány přímo výrobcem tak, aby se hodily k příslušnému modelu elektrokola. Bezpečnostní pojistka zabraňuje vypadnutí. Akumulátory lze stále snadno a pohodlně vyjmout, pokud jsou k tomu určeny. Kapacita: 400WhHmotnost: cca 2kgRozměry: 352 × 57 × 75 mmRychlejší nabíjení: Nová technologie umožňuje rychlejší nabíjení než u předchozích generací baterií Bosch, takže cyklisté mohou strávit více času na cestách a méně času čekáním na plné dobitíPřídavná baterie: Možnost rozšíření dojezdu díky přídavné baterie Bosch PowerMore Prodlužte si svůj dojezd Rozšiřte si možnosti a posuňte vaše hranice tam, kam jste si to ani neuměli představit. Externí baterie pro modely s motorem Bosch Smart. to mě zajímá Hlavníkomponenty Řadič Shimano Cues U4000 Přehazovačka SHIMANO CUES SHADOW RD 9-rychlostní.Hladký chod a spolehlivost této 1x9rychlostní zadní přehazovačky pomůže inspirovat jezdce, aby rozšířili svou zónu pohodlí při jízdě na trailu.Stabilní výkon hnacího ústrojí na stezkách, štěrku a městských ulicích.Optimalizovaná geometrie a napnutí pružiny snižují pokles řetězu. Vidlice Suntour XCT Model XCT je základní vidlice pro horská elektrokola, většinou má zdvih okolo 100 mm. Výhodou vidlice je, že má jednoduchou pružinovou konstrukci a je nenáročná na servisní údržbu. Nevýhodou je absence přesného nastavení vidlice na daného jezdce. Brzdy Shimano Deore MT200 SHIMANO BR-MT200 jsou hydraulické kotoučové brzdy od značky SHIMANO. Brzda poskytuje dlouhodobě konstantní brzdné vlastnosti, rychlou a snadnou obsluhu.Tím, že se jedná o dvoupístkové brzdy, není brzda příliš náchylná na nutnost přesného nastavení a její servisní interval je o něco delší, což může být pro rekreační jezdce nespornou výhodou. Reálný dojezd Pro získání lepší představy o rozpětí dojezdových vzdáleností přikládáme jednoduchou tabulku, ve které se můžete podívat na reálné dojezdy jednotlivých baterií, které máme osobně vyzkoušené. O dojezdu Máme vždy něco navíc
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | Performance Line SX |
| Kroutící moment | 55Nm Nm |
| Baterie | 400Wh Wh |
| Dojezd | 80 až 130 km km |
| Display | Bosch Purion 200 |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Průměr kol | 24" |
| Hmotnost | 17 kg |
| Nosnost | 80kg kg |
| Výška jezdce | 125-140cm |
| Přehazovačka | Shimano Cues RD-U4000-GS, 9-Speed |
| Řazení | Shimano Cues SL-U4010- Rapidfire-Plus |
| Kazeta | Shimano Cues CS-LG300, 11-46T |
| Řetěz | KMC eGlide |
| Převodník | ACID E-Crank, 38T, 160mm |
| Přední brzda | Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake (180/160) |
| Zadní brzda | Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake (180/160) |
| Kotouče | 180 mm - přední, 160 mm - zadní |
| Náboje | ACID Engineered By Newmen, 12mm, Boost, Centerlock - zadní náboj, Shimano HB-QC300, QR, Centerlock - přední náboj |
| Ráfky | ACID ZX20, 32H, Tubeless Ready |
| Pláště | Schwalbe Rocket Ron Kevlar, 2.1 |
| Vidlice | Suntour XCT DS, Straight, 80mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 31,6mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | CUBE Kid |
| Představec | CUBE Aluminium Lite |
| Řidítka | CUBE KIDS 590mm, Ø 19mm |
| Gripy | x |
| Barva | Actionteam |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Dětská |
| Model rok | 2026 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.