GHOST
Ghost E-Teru Pro B750 - Green/Black
Baterie
750Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km
Kola
29"
Rok
2023
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: Bosch CX - Smart
86 990 Kč
GHOST E-TERU PRO B750Vyladěná kombinace propracovaného designu, výkonného motoru Bosch CX gen.4 - Smart, 120mm zdvihu a kol o rozměru 27,5 palce vám zajistí bezproblémové zdolání jakéhokoli terénu. Ghost E-Teru Essential PRO je jednoduše parťák do nepohody, na kterého se můžete spolehnout. Během jízdy můžete měnit režimy asistence podle toho, jak velkou přípomoc zrovna budete potřebovat. Veškeré jízdní údaje jako jsou vzdálenost, rychlost, stav nabití baterie nebo stupeň asistence se zobrazují na dobře čitelném displeji. xVzduchová vidlice od značky RockShoxx750Wh bateriexMotor BOSCH CX gen.4 - SmartxDvanáctipastorková přehazovačka SHIMANOxČtyřpístkové brzdy SHIMANOxDisplej BOSCH Kiox 300x29" kolaxVzduchová vidlice od značky RockShoxx750Wh bateriexMotor BOSCH CX gen.4 - SmartxDvanáctipastorková přehazovačka SHIMANOxČtyřpístkové brzdy SHIMANOxDisplej BOSCH Kiox 300x29" kolaZákladní vlastnostiMotorBOSCH CX gen.4 - SMARTKola29"Výkon85 NmPřehazovačka12 rychlostíBaterie750 WhZdvih tlumičů120 mmDojezdDlouhý (100 - 120 km) Síla motoru85 Nm Kvalita komponentRekreační vyjížďky BOSCH PERFORMANCE LINE CX - SMART SYSTEMPerformance Line XC – smart system je momentálně vlajková loď od BOSCHE. Prakticky se jedná o face-lift modelu Performance Line CX, parametrově se totiž motor vůbec nezměnil. Stále má maximální točivý moment 85 Nm a maximální výkon až 850 W. Změny proběhly hlavně v konektivitě – nový konektor nabíjení, možnost použití až 750Wh akumulátoru, nový displej (KIOX 300) a nová nabíječka. Nevýhoda za nás je, že nelze použít akumulátor s kapacitou 625Wh, ale dle nejnovějších informací od výrobce se toto změní.MotorBosch Performance Line CX - smart systemVáha2,9 kgKroutící moment85 Nm Typ využití Lesní cesty Lesní pěšiny a traily Náročný terén a sjezdy Baterie BOSCH PowerTube 750Baterie od společnosti BOSCH se vyznačují dlouhou životností (8 - 9 let) a skvělým dojezdem! Kapacita [wh]400 500 625 750 Dojezd [km]60 - 80 80 - 100100 - 120120 - 140 BOSCH KIOX 300Nová generace displeje KIOX. Jedná se o 2palcový barevný displej, který ovládáte pomocí ovladače na řídítkách. Skvělá funkce je automatické přizpůsobení jasu podle okolního světla, takže vás displej nebude za tmy vyrušovat. Můžete na něm vidět standardní veličiny - aktuální rychlost, zvolený režim přípomoci, denní nájezd kilometrů, dojezd, stav baterie (v procentech) a celkový nájezd kilometrů. Další funkce, jako například různé grafy přípomoci motoru, poměr vašeho výkonu/výkonu motoru, navigace atd., můžete vidět v mobilní aplikaci.Asi nejlepší funkcí je zde možnost použití navigace. Na telefonu si najdete trasu, pošlete ji do displeje a displej vám potom ukazuje čáru kam máte jet Hliníkový rámHliník je sám o sobě měkký materiál, proto se v rámech používají jeho slitiny. Tyto rámy mají až 3x nižší hmotnost než rámy ocelové. Můžete si všimnout, že mají rámy z hliníkových slitin trubky s většími průměry. Není to jenom věc designu, ale zvyšuje to pevnost samotného rámu. Shimano XTXT je v kategorii elektrokol to nejlepší, co můžete mít. Perfektně přesné řazení, pevná konstrukce a odolná mechanika. Dnes se jedná primárně o dvanáctipastorkovou kazetu s rozsahem buď 10-51, nebo 10-45 zubů. Ať jedete do extrémního kopce, nebo rychle po rovině, převody Vám určitě chybět nebudou. SHIMANO BR-MT420SHIMANO BR-MT420 jsou vylepšenou, ale hlavně čtyřpístkovou variantou hydraulických kotoučových brzd od značky SHIMANO. Poskytují konzistentní a spolehlivý brzdný výkon za všech podmínek.Jedná se o velmi dobrou volbu za stále ještě příjemné peníze. Díky čtyřpístkovému provedení mají destičky větší plochu a to znamená lepší účinek a delší životnost. ROCKSHOX 35 SilverChcete kvalitní trailovou vidlici za rozumné peníze a nevadí vám kompromis v podobě pružinové varianty namísto vzduchové? V tom případě je toto vidlice právě pro vás.Vidlice je velmi tuhá, aby v terénu správně fungovala, a zároveň se na ní dá nastavit odskok, a zároveň má nízké servisní náklady. Jedinou nevýhodou může být absence většího nastavení na jezdce.
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | CX - Smart |
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Baterie | 750Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 4A |
| Display | Bosch Kiox 300 |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | XL |
| Průměr kol | 29" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano XT RD-M8100 12-S |
| Řazení | Shimano SLX SL-M7100 |
| Kazeta | Shimano SLX CS-M7100 10-51 |
| Řetěz | KMC e12 EPT |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Shimano BR-MT420 203 mm Disc |
| Zadní brzda | Shimano BR-MT420 203 mm Disc |
| Kotouče | 203 mm |
| Náboje | Shimano HB-MT400-B 15x110 mm - přední, Shimano FH-MT510-B 12x148 mm - zadní |
| Ráfky | Schürmann Craft Disc 21 |
| Pláště | Schwalbe Smart Sam 2.35 |
| Vidlice | Rock Shox 35 Silver TK Solo Air 120 mm |
| Zdvih | 100-120mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 34,9mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal Vivo |
| Představec | Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm |
| Řidítka | Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm 740/27 (M-XL) |
| Gripy | MTB Grip |
| Barva | Green/Black |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2023 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.