HAIBIKE
Haibike ALLTRAIL 10.5 Low ABS 27.5 - black/ninja gold/grey
Baterie
800Wh Wh
Dojezd
100 až 250 km km
Kola
27"
Rok
2025
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: Bosch Bosch CX 5 - SMART
157 999 Kč
Haibike ALLTRAIL 10.5 Low ABS 27.5Představení ElektrokolaVíce výkonu, více stezek, více dobrodružství. Náš ALLTRAIL 10.5 ABS je novou vlajkovou lodí naší řady ALLTRAIL – perfektní volbou pro ty, kteří při svých trailových dobrodružstvích nepožadují žádné kompromisy. Se zbrusu novým motorem Bosch Performance CX a výkonnou 800Wh baterií zdolá toto celoodpružené eMTB i ty nejvyšší alpské cesty. Vidlice Fox, tlumič RockShox a sedlovka dropper poskytují prvotřídní výkon ve sjezdech. A když jsou věci složité, integrovaný ABS Vám pomůže při zablokování předního kola na kluzkém terénu, funguje jako váš bodyguard. Potřebujete větší rozsah? Volitelný Range Extender posílí vaši baterii o dalších 250 Wh. Toto eMTB nabízí ideální nastavení pro více stezek a více dobrodružství – čím divočejší, tím lepší. Novinky pro sezónu 2025 Nový motor BOSCH CX - 5. generacevylepšený motor pro sezónu 2025snížení hlučnosti až o 50%lepší citlivost dávkování připomocidramaticky snížený odpor při šlapánímax. výkon 600W / 340% podporyváha 2,8 kgasistent rozjezdu do kopcefunkce Hill Hold zabraňuje couvání v kopcinové automatické jízdní režimyzjistit více Nová baterie Bosch 800WhPředstavte si jízdu na elektrokole, kde vám nikdy nechybí energie, ani když se vydáte na nejdelší dobrodružství do přírody. Bosch 800Wh baterie přináší přesně ten pocit nekonečné svobody a chuti objevovat nové cesty. S každým šlápnutím cítíte sílu pod sebou, která vám umožňuje zdolat jakýkoli terén. Vyšší kapacita: S kapacitou 800 Wh dosáhnete skvělých dojezdůSnížení hmotnosti: I přes zvýšení kapacity baterie došlo ke snížení hmotnosti oje 400gZmenšení rozměru: Nová baterie je o skoro 5 cm kratší, než baterie 750Wh, díky tomu je kolo ovladatelnějšíRychlejší nabíjení: Nová technologie umožňuje rychlejší nabíjení než u předchozích generací baterií Bosch, takže cyklisté mohou strávit více času na cestách a méně času čekáním na plné dobitíPřídavná baterie: Možnost rozšíření dojezdu díky přídavné baterie Bosch PowerMore Displej Bosch Kiox 300Bosch Kiox 300 je displej, který každému cyklistovi přináší nejen přesné informace, ale i radost z jízdy. Mezi jeho hlavní přednosti patří:Vynikající čitelnost: Díky jasnému a barevnému displeji uvidíte všechny údaje i na přímém slunci, což vám dodá jistotu v jakýchkoli podmínkách.Kompaktní a odolný design: Robustní konstrukce, která vydrží i náročné terény, vám umožní jezdit s důvěrou a beze strachu o poškození displeje.Pokročilá navigace: S integrovanou funkcí navigace nikdy neztratíte směr a užijete si svobodu objevování nových tras.Propojení s chytrými zařízeními: Díky Bluetooth konektivitě můžete snadno synchronizovat svůj trénink s aplikacemi a získat ještě více údajů o své jízdě.Přehled o výkonu: Mějte vždy pod kontrolou svou rychlost, vzdálenost i stav baterie – Kiox 300 vám poskytne všechny informace na dosah ruky.Tento displej přináší cyklistům nejen funkce, ale i skutečný zážitek, který posouvá jejich jízdu na vyšší úroveň.Prodlužte si svůj dojezd Rozšiřte si možnosti a posuňte vaše hranice tam, kam jste si to ani neuměli představit. Externí baterie pro modely s motorem Bosch Smart. to mě zajímá
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | Bosch CX 5 - SMART |
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Baterie | 800Wh Wh |
| Dojezd | 100 až 250 km km |
| Display | Bosch Kiox 300 |
| Typ rámu | Beztrubkový rám |
| Velikost rámu | S |
| Průměr kol | 27" |
| Nosnost | 150kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm |
| Přehazovačka | Sram NX Eagle 12s, 12 Rychlosti |
| Řazení | Sram SX Eagle, Trigger řadič |
| Kazeta | Sram PG-1210 Eagle, HG |
| Řetěz | Sram SX Eagle 12s |
| Přední brzda | Magura MT C Allroad ABS 4 piston caliper |
| Zadní brzda | Magura MT C Allroad ABS 4 piston caliper |
| Kotouče | 203 mm |
| Náboje | x |
| Ráfky | WTB ST i30 TCS 2.0 32H, nýtovaný, ráfek s dutinou |
| Pláště | Continental Xynotal Trail Endurance 60-584 |
| Vidlice | FOX 34 Float AWL Sweep Adjust 140 mm |
| Tlumič | Rockshox Deluxe Select R, Air |
| Sedlovka | 31,6mm |
| Teleskopická sedlovka | v základní výbavě |
| Sedlo | Selle Royal Vivo |
| Představec | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Řidítka | Haibike Components TheBar +++ |
| Gripy | XLC MTB grips |
| Barva | black/ninja gold/grey |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Unisex, Nízký nástup, Senior, Dámská |
| Model rok | 2025 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.