HAIBIKE
Haibike Alltrail 7 29 - Gloss metal Caramel Black
Baterie
720Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Kola
29"
Rok
2022
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: Yamaha PW-X3
Kvalita: 8/10
Cena/výkon: 7/10
111 349 Kč
HAIBIKE Alltrail 7 29"MotorYamaha PW/X3Baterie720WhVýkon85NmPrůměrný dojezd80-160 kmTlumiče140/150mmNosnost150kgBarevné alternativyGloss Silver Pearl BlackGloss metal Caramel BlackPředstavení Elektrokola HAIBIKEHledáte všestranné a univerzální elektrokolo na delší vyjížďky, který vás také převeze přes náročnější terén? Pak je HAIBIKE AllTrail 7 tím správný elektrokolem pro vás. Nový lehčí a ještě výkonnější pohon Yamaha PW-X3 s kroutícím momentem až 85 Nm a integrovanou 720Wh baterií poskytuje dostatečný výkon v každé situaci. Vidlice a tlumič se 140mm zdvihem odpružení nabízí dostatečné rezervy a komfort na trailu.Hlavní přednosti Display Yamaha SideSwitch A - při dlouhém podržení šipky nahoru se dostanete do režimu automat Teleskopická sedlovka - umožňuje pohodlné nastavení výšky posedu, hlavně do sjezdů je to výborná věc. Přehazovačka Sram Eagle - Technologie Eagle™ přináší hladké a přesnější řazení s výjimečnou spolehlivostí. Technologie Eagle™ je revolucí v MTB, protože cyklistům nabízí jednopřevodníkový pohon, který je navržený přesně dle potřeby – nízká hmotnost, odolnost, intuitivní ovládání a rozsah převodů pro jízdu ve všech terénechOtestovali jsme pro vásOtestovali jsme elektrokolo Haibike AllMtn 2 z kolekce pro rok 2023/2024. Podívejte se jak toto elektrokolo německého výrobce obstojí v praxi.celý test FotogalerieMohlo by se Vám hoditTechnické parametrypodívejte se na kompletní specifikacivíceKatalog Haibikeprohlédněte si kompletní nabídku tohoto výrobcevíceNávodnež si kolo koupíte, můžete si prolistovat návod v češtiněvíce
Co říká AI
Elektrokolo Haibike Alltrail 7 29 disponuje výbavou vyšší třídy. Motor Yamaha PW-X3, přehazovačka Sram NX Eagle a vidlice RockShox 35 Gold RL jsou komponenty, které patří mezi lepší na trhu. Dojezd je také velmi dobrý, pohybující se až do 130 km. Cena je však nad průměrem, což ovlivňuje poměr cena/výkon. Kolo je vyrobeno z hliníku, což je běžný materiál pro kola této cenové kategorie. Brzdy Sram DB8 jsou spolehlivé a poskytují dostatečnou brzdnou sílu. Celkově je kolo velmi dobře vybaveno, avšak cena by mohla být nižší.| Značka motoru | Yamaha |
|---|---|
| Typ motoru | PW-X3 |
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Baterie | 720Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 4A |
| Display | Yamaha display A |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | L |
| Průměr kol | 29" |
| Nosnost | 150kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Sram NX Eagle, Trigger řadič |
| Řazení | Sram NX Eagle, 12 Rychlosti |
| Kazeta | Sram Eagle PG1210, 11-50 zubů |
| Řetěz | Sram SX Eagle |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Sram DB8 |
| Zadní brzda | Sram DB8 |
| Kotouče | 203 mm - zadní kotouč, 203 mm - přední kotouč |
| Náboje | Haibike Components The Hub ++ Steckachse 15x110mm, Haibike Components TheHub ++ Steckachse 12x148 |
| Ráfky | WTB ST i35 TCS, nýtovaný, ráfek s dutinou |
| Pláště | Schwalbe Nobby Nic Evo SuperTrail, 65-622 |
| Vidlice | RockShox 35 Gold RL, vzduch, 140mm |
| Zdvih | 130-150mm |
| Tlumič | RockShox Deluxe Select Plus, vzduch |
| Sedlovka | 31,6mm |
| Teleskopická sedlovka | v základní výbavě |
| Sedlo | Xlc Mtb |
| Představec | Haibike Components TheStem ++, A-head, Handlebar diameter: 31.8 mm, 7˚ |
| Řidítka | Haibike Components TheBar ++, 780 mm |
| Gripy | Haibike MTB grips |
| Barva | Gloss metal Caramel Black |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2022 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.