HAIBIKE
Haibike Alltrail 7 29 - Gloss Silver Pearl Black
Baterie
720Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Kola
29"
Rok
2022
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: Yamaha PW-X3
Kvalita: 9/10
Cena/výkon: 7/10
111 349 Kč
HAIBIKE Alltrail 7 29"MotorYamaha PW/X3Baterie720WhVýkon85NmPrůměrný dojezd80-160 kmTlumiče140/150mmNosnost150kgBarevné alternativyGloss Silver Pearl BlackGloss metal Caramel BlackPředstavení Elektrokola HAIBIKEHledáte všestranné a univerzální elektrokolo na delší vyjížďky, který vás také převeze přes náročnější terén? Pak je HAIBIKE AllTrail 7 tím správný elektrokolem pro vás. Nový lehčí a ještě výkonnější pohon Yamaha PW-X3 s kroutícím momentem až 85 Nm a integrovanou 720Wh baterií poskytuje dostatečný výkon v každé situaci. Vidlice a tlumič se 140mm zdvihem odpružení nabízí dostatečné rezervy a komfort na trailu.Hlavní přednosti Display Yamaha SideSwitch A - při dlouhém podržení šipky nahoru se dostanete do režimu automatTeleskopická sedlovka - umožňuje pohodlné nastavení výšky posedu, hlavně do sjezdů je to výborná věc. Přehazovačka Sram Eagle - Technologie Eagle™ přináší hladké a přesnější řazení s výjimečnou spolehlivostí. Technologie Eagle™ je revolucí v MTB, protože cyklistům nabízí jednopřevodníkový pohon, který je navržený přesně dle potřeby – nízká hmotnost, odolnost, intuitivní ovládání a rozsah převodů pro jízdu ve všech terénechOtestovali jsme pro vásOtestovali jsme elektrokolo Haibike AllMtn 2 z kolekce pro rok 2023/2024. Podívejte se jak toto elektrokolo německého výrobce obstojí v praxi.celý testFotogalerieMohlo by se Vám hoditTechnické parametrypodívejte se na kompletní specifikacivíceKatalog Haibikeprohlédněte si kompletní nabídku tohoto výrobcevíceNávodnež si kolo koupíte, můžete si prolistovat návod v češtiněvíce
Co říká AI
Elektrokolo Haibike Alltrail 7 29 s cenou 117899 Kč nabízí solidní poměr cena/výkon. Jeho silný motor Yamaha PW-X3, dlouhý dojezd 80 až 130 km a vysoká kapacita baterie 720Wh jsou jeho hlavními přednostmi. Kvalitu podtrhuje vzduchová vidlice RockShox 35 Gold RL s zdvihem 140mm a vzduchový tlumič RockShox Deluxe Select Plus. Přehazovačka Sram SX Eagle a brzdy Sram DB8 patří mezi střední třídu. Rám je vyroben z hliníku, což je standard v této cenové kategorii. Celkově se jedná o velmi kvalitní elektrokolo vhodné pro různé terény.| Značka motoru | Yamaha |
|---|---|
| Typ motoru | PW-X3 |
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Baterie | 720Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 4A |
| Display | Yamaha display A |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | L |
| Průměr kol | 29" |
| Nosnost | 150kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Sram SX Eagle, Trigger řadič |
| Řazení | Sram SX Eagle, 12 Rychlosti |
| Kazeta | Sram Eagle PG1210, 11-50 zubů |
| Řetěz | Sram SX Eagle |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Sram DB8 |
| Zadní brzda | Sram DB8 |
| Kotouče | 203 mm - zadní kotouč, 203 mm - přední kotouč |
| Náboje | Haibike Components The Hub ++ Steckachse 15x110mm, Haibike Components TheHub ++ Steckachse 12x148 |
| Ráfky | WTB ST i35 TCS, nýtovaný, ráfek s dutinou |
| Pláště | Schwalbe Nobby Nic Evo SuperTrail, 65-622 |
| Vidlice | RockShox 35 Gold RL, vzduch, 140mm |
| Zdvih | 130-150mm |
| Tlumič | RockShox Deluxe Select Plus, vzduch |
| Sedlovka | 31,6mm |
| Teleskopická sedlovka | v základní výbavě |
| Sedlo | Xlc Mtb |
| Představec | Haibike Components TheStem ++, A-head, Handlebar diameter: 31.8 mm, 7˚ |
| Řidítka | Haibike Components TheBar ++, 780 mm |
| Gripy | Haibike MTB grips |
| Barva | Gloss Silver Pearl Black |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2022 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.