PELLS
Pells Thorr First W - Black
Baterie
630Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Kola
29"
Rok
2022
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: Bafang M400
47 990 Kč
PELLS THORR FIRST WElektrokolo Pells Thorr First W nabízí kompletně přepracovaný rám s plně integrovanou baterií 630 Wh a osvědčeným motorem Bafang M400. Výbavu doplňují komponenty Shimano Deore, hydraulické brzdy a odpružená vidlice SR Suntour XCR.Pružinová vidlice od značky SR SUNTOUR630Wh baterie Motor BAFANG M400Desítipastorková přehazovačka SHIMANO s rozsahem kazety 11-46Dvoupístkové brzdy SHIMANO29" kolaPružinová vidlice od značky SR SUNTOUR630Wh baterie Motor BAFANG M400Desítipastorková přehazovačka SHIMANO s rozsahem kazety 11-46Dvoupístkové brzdy SHIMANO29" kolaZákladní vlastnostiMotorBAFANG M400Kola29″Výkon80 NmPřehazovačka10 rychlostíBaterie630 WhZdvih tlumičů100 mmDojezdVelký (100-120 km) Síla motoru80 Nm Kvalita komponentRekreační vyjížďky BAFANG M400M400 je aktuálně nejpoužívanější středový motor. Disponuje nominálním výkonem 250 W, 80 Nm točivého momentu a váhou 3,9 kg. Jeho hlavní výhodou je nízká cena a dostupnost, hlavní nevýhodou horší kvalita zpracování. Model M420 je naprosto stejný motor, ale v jiném těle. Pokud chcete motor za dobré peníze, můžeme vám ho jenom doporučit!MotorBafang M400Váha3,9 kgKroutící moment80 Nm Typ využití Lesní cesty Lesní pěšiny a traily Náročný terén a sjezdy Prodloužená záruka 36 měsícůNa veškerá elektrokola Pells získáváte automaticky prodlouženou záruku na 36 měsíců a to na rám a vybrané mechanické komponenty. Baterie BAFANG s kapacitou 630 WhBaterie pro motory BAFANG se vyznačují velkou univerzálností a velmi vysokou kapacitou (až 900 Wh) Kapacita [wh]468 522 630 720 900Dojezd [km]60 - 80 80 - 100100 - 120120 - 140140 - 160 Monochromatický displej pro BAFANGJednodušší varianta LCD displeje pro motory BAFANG.Díky použité technologii je lépe čitelný na slunci, ale na druhou stranu není tak krásně barevný. Zobrazují se na něm všechny důležité informace: stav nabití baterie, aktuální rychlost, zvolenou přípomoc motoru, denní počet ujetých kilometrů, celkový počet ujetých kilometrů, atp... Hliníkový rámHliník je sám o sobě měkký materiál, proto se v rámech používají jeho slitiny. Tyto rámy mají až 3x nižší hmotnost než rámy ocelové. Můžete si všimnout, že mají rámy z hliníkových slitin trubky s většími průměry. Není to jenom věc designu, ale zvyšuje to pevnost samotného rámu. Shimano DeoreVyšší střední třída. Na výběr jsou tři varianty – dvanácti, jedenácti a desetipastorková. Nejlepší, dvanáctipastorková, nabízí rozsah kazety 10-51 zubů, což už je dostatečné i pro nějaké závodní použití. Zároveň jsou všechny komponenty kompatibilní s vyššími řadami (SLX, XT a XTR), jen jsou kvůli použití horších materiálů o něco těžší.Jedenáctipastroková varianta nabízí rozsah 11-51 zubů. Sází na komptabilitu se staršími náboji, které mají Shimano ořechy, proto není kompatibilní s vyššími řadami. Poslední, desetipastorková nabízí rozsah 11-46 zubů a stejně jako předchozí varianta, i zde se kazeta připevňuje pomocí Shimano ořechů. SHIMANO BR-MT201SHIMANO BR-MT201 jsou hydraulické kotoučové brzdy od značky SHIMANO. Brzda poskytuje dlouhodobě konstantní brzdné vlastnosti, rychlou a snadnou obsluhu.Tím, že se jedná o dvoupístkové brzdy, není brzda příliš náchylná na nutnost přesného nastavení a její servisní interval je o něco delší, což může být pro rekreační jezdce nespornou výhodou. Tato brzda za nás vykazuje výborný poměr mezi cenou a funkčností. Nevýhodou může být u menší plocha destiček a díky tomu menší brzdný účinek.Rozdíl oproti variantě MT-200 je jiná slitina, která zajišťuje lepší antikorozní ochranu SUNTOUR XCRXCR je nejvyšší model z pružinových vidlic, který SunTour nabízí. Na rozdíl od levnějších modelů má sloupky vyrobené z magnesia a má nastavení odskoku. Pokud to bude potřeba, lze vidlici na korunce zamknout aby nedocházelo k pružení.
| Značka motoru | Bafang |
|---|---|
| Typ motoru | M400 |
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Baterie | 630Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 2A |
| Display | Bafang LCD |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 29" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano Deore RD-M5120 11s |
| Řazení | Shimano Deore SL-M4100 10s |
| Kazeta | Shimano CS-HG200, 9 sp, 11-34T |
| Řetěz | x |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Shimano BR-MT201 |
| Zadní brzda | Shimano BR-MT201 |
| Kotouče | x |
| Náboje | Shimano FH-TX505 - zadní náboj, Shimano HB-TX505 - přední náboj |
| Ráfky | Mach Cross R27 |
| Pláště | Continental 58-622 Ruban |
| Vidlice | SR Suntour XCR32 LO29 coil speed lockout 100 mm |
| Zdvih | 100-120mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 31,6mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal Vivo |
| Představec | Pells Alloy 60 mm |
| Řidítka | Pells Alloy 740 mm |
| Gripy | Pells Logos |
| Barva | Black |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily |
| Pro | Unisex, Dámská |
| Model rok | 2022 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.