HAIBIKE
Winora Yucatan X10
Baterie
720Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Kola
27"
Rok
2024
Kroutící moment
75Nm Nm
Motor: Yamaha
69 990 Kč
HAIBIKE YUCATAN X10 LOWModel Winora Yucatan X10 - Low má vše, co potřebujete k jízdě ve městě, ale i na delší cestu po venkově. S motorem Yamaha PW/S2 si vychutnáte hladké a mohutné zrychlení a integrovaná 720Wh baterie zajistí dostatečnou rezervu energie. Snížený rám Vám zajistí pohodlný nástup bez ohledu na Váš momentální zdravotní stav.S nosičem, osvětlením, blatníky a výklopným stojánkem je toto trekové elektrokolo připraveno na každodenní cesty do města i mimo něj.xPružinová vidlice od značky SR SunTourx720Wh bateriexMotor YAMAHA PW/S2xDevítipastroková přehazovačka MICROSHIFTxDvoupístkové brzdy SHIMANOxDisplej YAMAHA Ax27,5" kolaxNosič, blatníky a osvětlení v základní výbavě!xSnížený rámxPružinová vidlice od značky SR SunTourx720Wh bateriexMotor YAMAHA PW/S2xDevítipastroková přehazovačka MICROSHIFTxDvoupístkové brzdy SHIMANOxDisplej YAMAHA Ax27,5" kolaxNosič, blatníky a osvětlení v základní výbavě!xSnížený rámZákladní vlastnostiMotorYAMAHA PW/S2Kola27,5"Výkon75 NmPřehazovačka10 rychlostíBaterie720 WhZdvih tlumičů63 mmDojezdDlouhý (100 - 120 km) Síla motoru75 Nm Kvalita komponentRekreační jízda YAMAHA PW/S2PW/S2 váží krásných 2,85 kg a můžete si užívat až 75 Nm točivého momentu, a 250 W nominálního výkonu.PW/S2 se nejčastěji montuje na krosová a treková elektrokola.Jedná se o přímého konkurenta pro řadu Performance od výrobce BOSCHZa nás je tento motor velmi dobrý a extrémně spolehlivý.MotorYAMAHA PW/S2Váha2,85 kgKroutící moment75 Nm Typ využití Lesní cesty Lesní pěšiny a traily Náročný terén a sjezdy Baterie YAMAHA InTube s kapacitou 720 WhBaterie YAMAHA se stejně jako baterie od BOSCHE vyznačují dlouhou životností a velmi solidním dojezdem! Kapacita [wh]400500630 750Dojezd [km]60 - 80 80 - 100100 - 120120 - 140 YAMAHA DISPLEJ A“Áčkový” displej od YAMAHY uvidíte na elektrokolech s tímto motorem nejčastěji. Stejně jako Purion od BOSCHE je i tento displej jednoduchý a krásně přehledný. Na hlavní obrazovce ukazuje stav baterie, zvolený režim přípomoci a aktuální rychlost. Na stavovém řádku si můžete zobrazovat informace o vašem denním nájezdu kilometrů, celkovém nájezdu kilometrů a dojezdu. Hliníkový rámHliník je sám o sobě měkký materiál, proto se v rámech používají jeho slitiny. Tyto rámy mají až 3x nižší hmotnost než rámy ocelové. Můžete si všimnout, že mají rámy z hliníkových slitin trubky s většími průměry. Není to jenom věc designu, ale zvyšuje to pevnost samotného rámu. SHIMANO BR-MT410SHIMANO BR-MT410 jsou hydraulické kotoučové brzdy od značky SHIMANO. Brzda poskytuje dlouhodobě konstantní brzdné vlastnosti, rychlou a snadnou obsluhu. Tím, že se jedná o dvoupístkové brzdy, není brzda příliš náchylná na nutnost přesného nastavení a její servisní interval je o něco delší, což může být pro rekreační jezdce nespornou výhodou.Tato brzda za nás vykazuje výborný poměr mezi cenou a funkčností. Nevýhodou může být u menší plocha destiček a díky tomu menší brzdný účinek. SUNTOUR MOBIEChcete vidlici, která bude mít zdvihy pro trekové elektrokolo, ale pevnost vidlice horského elektrokola? Přesně pro vás je tu vidlice SUNTOUR MOBIE! Nevýhodou je absence přesného nastavení vidlice na daného jezdce.
| Značka motoru | Yamaha |
|---|---|
| Kroutící moment | 75Nm Nm |
| Baterie | 720Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 4A |
| Display | Yamaha display A |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Beztrubkový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 27" |
| Nosnost | 130kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Microshift Advent X SL-M9505-R, Trigger řadič |
| Řazení | Microshift Advent X RD-M6250M, 10 Rychlosti |
| Kazeta | Microshift Advent X HG104, 11-48 zubů |
| Řetěz | KMC X10e |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Shimano MT410, hliník, 180mm |
| Zadní brzda | Shimano MT410, hliník, 160mm |
| Kotouče | 180 mm - přední, 160 mm - zadní |
| Náboje | Alu Nabe |
| Ráfky | Schürmann Yak25, nýtovaný, ráfek s dutinou, hliník |
| Pláště | Continental Contact Cruiser, 60-584, reflexní pruhy |
| Vidlice | SR Suntour Mobie 25 LOR Lockout, ocelová pružina, 100mm |
| Zdvih | 60-100mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 34,9mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal Essenza |
| Představec | XLC A-head adjustable, A-head, Handlebar diameter: 31.8 mm |
| Řidítka | Ergoriser, oversize, 720 mm |
| Gripy | ergo grips |
| Barva | Black Matt |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Pánská, Unisex, Nízký nástup, Senior, Dámská |
| Model rok | 2024 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.