APACHE
Apache Matta MX 400 (28), vel.M - Black
Baterie
655Wh Wh
Dojezd
80 až 130 km, 60 až 90 km, 100 až 250 km km
Kola
27"
Rok
2024
Kroutící moment
80Nm Nm
Motor: Bafang M400
34 990 Kč
Apache Matta MX 400MotorBafang M400Baterie655WhVýkon80NmPrůměrný dojezd100-150 kmVidliceRST - pružinaVelikost kol 28"Kompletní parametryPředstavení ElektrokolaApache Matta MX 400 je horské elektrokolo s hliníkovým rámem, které je vybaveno středovým motorem Bafang M400, baterií o kapacitě 655 Wh, pohonem Shimano 1x9 a uzamykatelnou vidlicí. Geometrie modelu Hlavní přednostiLCD displej pro BAFANG Nejpoužívanější displej pro BAFANG motory. Displej je přehledný a krásně barevný. Zobrazuje základní veličiny jako je aktuální rychlost, aktuální odběr el. energie z baterie, zvolenou přípomoc motoru a čas. Ve stavovém řádku si poté můžete nastavit, zda chcete vidět denní počet ujetých kilometrů, celkový počet ujetých kilometrů, dojezd, spálené kalorie, atp. Další výhoda je USB výstup pro napájení dalších zařízení, jako je třeba telefon, či světlo.Motor BAFANG M400 M400 je aktuálně nejpoužívanější středový motor. Disponuje nominálním výkonem 250 W, 80 Nm točivého momentu a váhou 3,9 kg. Jeho hlavní výhodou je nízká cena a dostupnost, hlavní nevýhodou horší kvalita zpracování. Model M420 je naprosto stejný motor, ale v jiném těle. Pokud chcete motor za dobré peníze, můžeme vám ho jenom doporučit!Akumulátor 655Wh Baterie pro motory BAFANG se vyznačují velkou univerzálností a velmi vysokou kapacitou (až 900 Wh) Reálný dojezd Pro získání lepší představy o rozpětí dojezdových vzdáleností přikládáme jednoduchou tabulku, ve které se můžete podívat na reálné dojezdy jednotlivých baterií, které máme osobně vyzkoušené. O dojezduUkázka z ateliéru Mohlo by se vám hodit Tech. parametry podívejte se na kompletní specifikaci tohoto modelu víceKatalog Apache prohlédněte si kompletní nabídku tohoto výrobce víceNávod než si kolo koupíte, můžete si prolistovat návod v češtiněvíce
| Značka motoru | Bafang |
|---|---|
| Typ motoru | M400 |
| Kroutící moment | 80Nm Nm |
| Baterie | 655Wh Wh |
| Dojezd | 80 až 130 km, 60 až 90 km, 100 až 250 km km |
| Display | Bafang LCD |
| Typ rámu | Snížený dámský rám |
| Průměr kol | 27" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm |
| Přehazovačka | Shimano Altus M2000 |
| Řazení | Shimano Acera SL-M3000 |
| Kazeta | Shiimano CS-HG200 |
| Řetěz | x |
| Převodník | 34z |
| Přední brzda | Shimano MT201 |
| Zadní brzda | Shimano MT201 |
| Kotouče | x |
| Náboje | Joytech - zadní náboj, Joytech - přední náboj |
| Ráfky | AL |
| Pláště | Vredestein e-bike Perfect Tour Superior |
| Vidlice | RST Nova |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 27,2mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal Vivo Ergo |
| Představec | Apache 31,8 x 80 mm |
| Řidítka | Apache 31,8 x 680 mm |
| Gripy | x |
| Barva | Black |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Nízký nástup, Senior, Dámská |
| Model rok | 2024 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.