BULLS
Bulls Copperhead EVO 2 27,5 750 Wh Wave
Baterie
750Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km
Kola
27"
Rok
2022
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: Bosch CX - Smart
116 099 Kč
BULLS COPPERHEAD EVO 2 27,5 750WH WAVEBulls Copperhead Evo 2 je horské elektrokolo s hliníkovým rámem s nízkým nástupem, které je vybaveno středovým motorem Bosch Performance Line CX 4. gen- Smart system, baterií o kapacitě 750 Wh, řazením Shimano 1x10, a vzduchovou vidlicí. xVzduchová vidlice od značky SunTourx750Wh bateriex Motor BOSCH Performance Line CX 4. gen - Smart systemxDesetipastorková přehazovačka SHIMANOxDvoupístkové brzdy SHIMANOxDisplej BOSCH eBike RemotexPláště 27,5"xVzduchová vidlice od značky SunTourx750Wh bateriex Motor BOSCH Performance Line CX 4. gen - Smart systemxDesetipastorková přehazovačka SHIMANOxDvoupístkové brzdy SHIMANOxDisplej BOSCH eBike RemotexPláště 27,5"Základní vlastnostiMotorBOSCH Perf. CX - Smart systemKola27,5"Výkon85 NmPřehazovačka10 rychlostíBaterie750 WhZdvih tlumičů120 mmDojezdExtra Dlouhý (120 - 140 km) Síla motoru85 Nm BOSCH PERFORMANCE LINE CX - SMART SYSTEMPerformance Line XC – smart system je momentálně vlajková loď od BOSCHE. Prakticky se jedná o face-lift modelu Performance Line CX, parametrově se totiž motor vůbec nezměnil. Stále má maximální točivý moment 85 Nm a maximální výkon až 850 W. Změny proběhly hlavně v konektivitě – nový konektor nabíjení, možnost použití až 750Wh akumulátoru, nový displej (KIOX 300) a nová nabíječka. Nevýhoda za nás je, že nelze použít akumulátor s kapacitou 625Wh, ale dle nejnovějších informací od výrobce se toto změní.MotorBosch Performance Line CX - smart systemVáha2,9 kgKroutící moment85 Nm Typ využití Lesní cesty Lesní pěšiny a traily Náročný terén a sjezdy Baterie BOSCH PowerTube 750Baterie od společnosti BOSCH se vyznačují dlouhou životností (8 - 9 let) a skvělým dojezdem! Kapacita [wh]400 500 625 750 Dojezd [km]60 - 80 80 - 100100 - 120120 - 140 BOSCH LED REMOTELED Remote je novinka od BOSCHE pro sezónu 2022.Na pravé straně ovladače vidíte barvu, zobrazující zvolený režim přípomoci, a na levé straně máte pět diod, signalizujích aktuální stav baterie. Diody mají i svojí automatickou regulaci, takže vás za tmy nebudou vyrušovat.LED Remote můžete používat buď samostatně, nebo ho můžete spárovat s displejem Kiox 300, popřípadě s mobilním telefonem. Je to naprosto ideální řešení pro všechny e-bikery, kteří se bojí že si displej rozbijí, nebo je vyrušuje při jízdě. Hliníkový rámHliník je sám o sobě měkký materiál, proto se v rámech používají jeho slitiny. Tyto rámy mají až 3x nižší hmotnost než rámy ocelové. Můžete si všimnout, že mají rámy z hliníkových slitin trubky s většími průměry. Není to jenom věc designu, ale zvyšuje to pevnost samotného rámu. Shimano DeoreVyšší střední třída. Na výběr jsou tři varianty – dvanácti, jedenácti a desetipastorková. Nejlepší, dvanáctipastorková, nabízí rozsah kazety 10-51 zubů, což už je dostatečné i pro nějaké závodní použití. Zároveň jsou všechny komponenty kompatibilní s vyššími řadami (SLX, XT a XTR), jen jsou kvůli použití horších materiálů o něco těžší.Jedenáctipastroková varianta nabízí rozsah 11-51 zubů. Sází na komptabilitu se staršími náboji, které mají Shimano ořechy, proto není kompatibilní s vyššími řadami. Poslední, desetipastorková nabízí rozsah 11-46 zubů a stejně jako předchozí varianta, i zde se kazeta připevňuje pomocí Shimano ořechů. SHIMANO BR-MT200SHIMANO BR-MT200 jsou hydraulické kotoučové brzdy od značky SHIMANO. Brzda poskytuje dlouhodobě konstantní brzdné vlastnosti, rychlou a snadnou obsluhu.Tím, že se jedná o dvoupístkové brzdy, není brzda příliš náchylná na nutnost přesného nastavení a její servisní interval je o něco delší, což může být pro rekreační jezdce nespornou výhodou. Tato brzda za nás vykazuje výborný poměr mezi cenou a funkčností. Nevýhodou může být u menší plocha destiček a díky tomu menší brzdný účinek. SUNTOUR XCMStejně jako její levnější varianta XCT, je i vidlice XCM spolehlivá a servisně nenáročná, navíc disponuje funkcí uzamčení, takže ji můžete uzamknout přepínačem na korunce. Vidlice je vhodná na horská kola pro rekreační použití. Nevýhodou vidlice je absence přesného nastavení na daného jezdce.
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | CX - Smart |
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Baterie | 750Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 4A |
| Display | Ovladač Bosch eBike LED Remote (displej je možné dokoupit) |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Beztrubkový rám |
| Velikost rámu | XL |
| Průměr kol | 27" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | x |
| Řazení | Shimano Deore RD-M5120,10spd |
| Kazeta | x |
| Řetěz | x |
| Převodník | FSA |
| Přední brzda | Shimano BR-MT200 hydraulic disc, |
| Zadní brzda | Shimano BR-MT200 hydraulic disc, |
| Kotouče | 180 mm |
| Náboje | x |
| Ráfky | Ryde Disc 30 |
| Pláště | Veetire Crown Gem 27,5x2,60 |
| Vidlice | SR Suntour XCM32-LOR Coil 120mm |
| Zdvih | 100-120mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 31,6mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | BULLS Sportive Ergo |
| Představec | MTB-SL, CCS Slot Mount ready |
| Řidítka | Bulls MTB aluminium |
| Gripy | x |
| Barva | Black Matt |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Náročný terén a sjezdy |
| Pro | Pánská, Unisex, Nízký nástup, Senior, Dámská |
| Model rok | 2022 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.