CUBE
Cube Kathmandu Hybrid C:62 SLT 400X - stellar´n´origanogreen
Baterie
400Wh Wh
Dojezd
80 až 130 km km
Hmotnost
16 kg
Kola
29"
Rok
2025
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: Bosch Performance Line SX
124 999 Kč
Cube Kathmandu Hybrid C:62 SLT 400XMotorBosch Performance SX - SMARTBaterie400Wh + 250 Wh**příplatková externí baterie Výkon55 NmPrůměrný dojezd80-120 kmVidliceCUBE - pevnáVelikost kol 29"Více informací zdeKompletní parametryPředstavení ElektrokolaUpozornění - nové modely CUBE 2025 mají na nové BOSCH technologie informační embargo a budou zveřejněny oficiálně po datu 1.10.2025!Lehčí cestovní kolo znamená, že si s sebou můžete vzít více, ale nízká hmotnost není dobrá bez pevnosti. Proto jsme u modelu Kathmandu Hybrid C:62 použili náš osvědčený karbon C:62® a vytvořili rámovou konstrukci, jež kombinuje potřebnou nosnost s komfortem a jízdními vlastnostmi, které byste od CUBE očekávali. Díky budoucímu závěsu UDH, pokročilému vnitřnímu vedení kabelů a přední a zadní nápravě Boost je elegantní a snadno se používá. Tuhá karbonová vidlice je lehká a citlivá, zatímco zadní nosič IC 3.0 je adaptabilní a nabízí pevnou konstrukci pro přepravu všeho, co potřebujete vzít s sebou. Přidejte 400Wh baterii a získáte kompletní balíček pro lehkou hybridní turistiku. Modely Cube 2025Představení kompletní modelové řady Cube 2025 a novinek Bosch pro rok 2025.celý článekNěmecký výrobce CUBENěmecká značka jízdních kol CUBE byla založena v roce 1993 Marcusem Puernerem v bavorském městečku Waldershof. V prvním roce svého působení firma vyprodukovala na 300 kol. Během několika let se však prosadila na evropském i světovém trhu. V současnosti je největším výrobcem jízdních kol v Německu.Je to také značka zákazníky velmi oblíbena, proto jsou modely od značky Cube většinou na trhu nedostatkové, je zde velmi zajímavý poměr mezi cenou a uživatelskou hodnotou.My Vám nyní nabízíme elektrokola Cube ve výprodeji a v zajímavých slevách, druhá dobrá zpráva je, že mnoho modelů máme i skladem. Jak si správně vybrat elektrokolo?Vybíráte nové elektro kolo, ale nevíte si rady? Ten pocit známe a podobné situace řešíme dnes a denně přímo na prodejně. Pokud nemáte možnost navštívit naší prodejnu, pomůžeme Vám s výběrem elektrokola na tomto místě. Podívejte se do naší poradnyJak si vybrat elektrokolo?Jaký typ motoru vybrat?Jakou velikost rámu zvolit?Reálný dojezd elektrokolaNa co si dát pozor při výběru?Vyzkoušet před zakoupením Nevíte si rady s výběrem?Průvodce výběremSpustit průvodce
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | Performance Line SX |
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Baterie | 400Wh Wh |
| Dojezd | 80 až 130 km km |
| Display | Bosch Kiox 500 |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | XL |
| Průměr kol | 29" |
| Hmotnost | 16 kg |
| Nosnost | 150kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Přehazovačka | Shimano XT RD-M8100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed |
| Řazení | Shimano XT SL-M8100-IR, Direct Attach |
| Kazeta | Shimano XT CS-M8100, 10-51T |
| Řetěz | Shimano CN-M8100 |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Shimano XT BR-M8100, Hydr. Disc Brake (180/180) |
| Zadní brzda | Shimano XT BR-M8100, Hydr. Disc Brake (180/180) |
| Kotouče | 180 mm |
| Náboje | Newmen Phase 30, 28/28 Spokes (Light/Base), 15x110mm / 12x148mm, Tubeless Ready |
| Ráfky | Newmen Phase 30, 28/28 Spokes (Light/Base), 15x110mm / 12x148mm, Tubeless Ready |
| Pláště | Schwalbe G-ONE Overland, SuperGround, Kevlar, 50-622 |
| Vidlice | CUBE C:62® Technology, 1 1/2" - 1 1/2" Tapered, Internal Light Cable Option, 15x110mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 31,6mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Natural Fit Sequence Comfort |
| Představec | CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm |
| Řidítka | CUBE Comfort Trail Bar, 700mm |
| Gripy | ACID Travel Comfort |
| Barva | stellar´n´origanogreen |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2025 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.