CUBE
Cube Kathmandu Hybrid EX, easy entry - electricblue´n´chrome
Dojezd
100 až 250 km km
Hmotnost
27 kg
Kola
29"
Rok
2025
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: Bosch CX - Smart
101 999 Kč
Cube Kathmandu Hybrid EX 2025Motorinformační embargo! do 1.10.2025Baterieinformační embargo! do 1.10.2025Výkoninformační embargo! do 1.10.2025Průměrný dojezd100-170 kmVidliceSuntour - vzduchVelikost kol 29"Více informací zdeKompletní parametryPředstavení ElektrokolaUpozornění - nové modely CUBE 2025 mají na nové BOSCH technologie informační embargo a budou zveřejněny oficiálně po datu 1.10.2025!Design CUBE Kathmandu Hybrid je klasicky elegantní – dokonce známý – ale je plný inovací a chytrých prvků. Úhledně umístěný pohon Bosch CX a baterie PowerTube jsou jen začátek. Efficient Comfort Geometry je navržena s odpruženou vidlicí se zdvihem 100 mm pro lepší kontrolu, i když je jízda drsná. Integrované kabely doplňují čisté linie rámu a pomáhají snižovat potřebu údržby, zatímco patka UDH je odolná, všestranná a odolná do budoucna. A samozřejmě je tu integrovaný držák na chránič řetězu a náš odolný, robustní a výjimečně elegantní Integrated Carrier 3.0, takže můžete vozitvše, co potřebujete pro svá dobrodružství. Modely Cube 2025Představení kompletní modelové řady Cube 2025 a novinek Bosch pro rok 2025.celý článekNěmecký výrobce CUBENěmecká značka jízdních kol CUBE byla založena v roce 1993 Marcusem Puernerem v bavorském městečku Waldershof. V prvním roce svého působení firma vyprodukovala na 300 kol. Během několika let se však prosadila na evropském i světovém trhu. V současnosti je největším výrobcem jízdních kol v Německu.Je to také značka zákazníky velmi oblíbena, proto jsou modely od značky Cube většinou na trhu nedostatkové, je zde velmi zajímavý poměr mezi cenou a uživatelskou hodnotou.My Vám nyní nabízíme elektrokola Cube ve výprodeji a v zajímavých slevách, druhá dobrá zpráva je, že mnoho modelů máme i skladem. Jak si správně vybrat elektrokolo?Vybíráte nové elektro kolo, ale nevíte si rady? Ten pocit známe a podobné situace řešíme dnes a denně přímo na prodejně. Pokud nemáte možnost navštívit naší prodejnu, pomůžeme Vám s výběrem elektrokola na tomto místě. Podívejte se do naší poradnyJak si vybrat elektrokolo?Jaký typ motoru vybrat?Jakou velikost rámu zvolit?Reálný dojezd elektrokolaNa co si dát pozor při výběru?Vyzkoušet před zakoupením Nevíte si rady s výběrem?Průvodce výběremSpustit průvodce
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | CX - Smart |
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Dojezd | 100 až 250 km km |
| Display | Bosch Purion 200 |
| Typ rámu | Beztrubkový rám |
| Velikost rámu | L |
| Průměr kol | 29" |
| Hmotnost | 27 kg |
| Nosnost | 150kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Přehazovačka | Shimano Cues RD-U6000-GS, 11-Speed |
| Řazení | Shimano Cues SL-U6000, Rapidfire-Plus |
| Kazeta | Shimano Cues CS-LG400, 11-50T |
| Řetěz | KMC eGlide |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Magura MT C ABS, Hydr. Disc Brake (203/203) |
| Zadní brzda | Magura MT C ABS, Hydr. Disc Brake (203/203) |
| Kotouče | 203 mm |
| Náboje | CUBE Engineered By Newmen, 12mm, Boost, 6-Bolt - zadní náboj, CUBE Engineered By Newmen, 15mm, Boost, 6-Bolt - přední náboj |
| Ráfky | CUBE EX25, 32H, Disc, Tubeless Ready |
| Pláště | Schwalbe Big Apple, Active, 55-622 |
| Vidlice | SR Suntour Mobie 35 EQ Air, ABS, Tapered, 15x110mm, 100mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 31,6mm |
| Teleskopická sedlovka | v základní výbavě |
| Sedlo | ACID Sequence Pro Plus |
| Představec | CUBE Comfort Stem Pro, 31.8mm, Adjustable |
| Řidítka | CUBE Comfort Trail Bar, 700mm |
| Gripy | ACID Travel Comfort |
| Barva | Electricblue´n´chrome |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Unisex, Nízký nástup, Senior, Dámská |
| Model rok | 2025 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.