CUBE
Cube Nuride Hybrid Performance 500 Allroad
Baterie
500Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Hmotnost
24 kg
Kola
29"
Rok
2023
Kroutící moment
75Nm Nm
Motor: Bosch Performance
Kvalita: 8/10
Cena/výkon: 7/10
62 990 Kč
Elektrokolo Cube Nuride Hybrid Performance 500 Allroad je moderní model značky CUBE pro rok 2023. Jde o kolo s hliníkovým rámem a velikostí kol 29". Vybaveno je vidlicí SR Suntour NVX30 Coil s 63mm zdvihem a přehazovačkou Shimano RD-M3100-SGS, 9-Speed. Řazení Shimano SL-M3100-R, Rapidfire-Plus a kazeta Shimano CS-HG201, 11-36T zajišťují plynulou jízdu. Komponenty zahrnují také náboje Shimano FH-TX505 a HB-TX505 s centrální blokací a pláště Schwalbe Land Cruiser. Představec CUBE Comfort Stem Pro, řídítka CUBE Comfort Trail Bar a gripy ACID Hybrid Tour zaručují komfort během jízdy. Kolo disponuje kroutícím momentem 75Nm a dojezdem mezi 60 až 130 km dle režimu jízdy. Bezpečnost je zajištěna hydraulickými kotoučovými brzdami Shimano BR-MT200 o průměru 180 mm. Hmotnost kola je 24 kg. Cena tohoto modelu činí 66 999 Kč. Z hlediska poměru cena/výkon dosahuje hodnocení 7/10 a kvalita výbavy je hodnocena na 8/10.
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | Performance |
| Kroutící moment | 75Nm Nm |
| Baterie | 500Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 4A |
| Display | Ovladač Bosch eBike LED Remote (displej je možné dokoupit) |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | S |
| Průměr kol | 29" |
| Hmotnost | 24 kg |
| Nosnost | 140 kgkg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano RD-M3100-SGS, 9-Speed |
| Řazení | Shimano SL-M3100-R, Rapidfire-Plus |
| Kazeta | Shimano CS-HG201, 11-36T |
| Řetěz | KMC X9 |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake 180 mm |
| Zadní brzda | Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake 180 mm |
| Kotouče | 180 mm |
| Náboje | Shimano FH-TX505, QR, Centerlock - zadní náboj, Shimano HB-TX505, QR, Centerlock - přední náboj |
| Ráfky | CUBE EX23, 36H, Disc, Tubeless Ready |
| Pláště | Schwalbe Land Cruiser, Active, K-Guard, 55-622 |
| Vidlice | SR Suntour NVX30 Coil, 63mm |
| Zdvih | 60-100mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,9mm |
| Teleskopická sedlovka | v základní výbavě |
| Sedlo | Natural Fit Sequence Comfort |
| Představec | CUBE Comfort Stem Pro, 31.8mm |
| Řidítka | CUBE Comfort Trail Bar, 720mm |
| Gripy | ACID Hybrid Tour |
| Barva | Graphite´n´black |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2023 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.