CUBE
Cube Reaction Hybrid Performance 500 - Metallicgrey´n´white
Baterie
500Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Kola
27"
Rok
2022
Kroutící moment
65Nm Nm
Motor: Bosch Performance
57 990 Kč
CUBE REACTION HYBRID PERFORMANCE 500Chcete elektrokolo se skvělým poměrem ceny a výkonu? V tom případě jsou horská elektrokola CUBE Reaction Hybrid to pravé! Model PERFORMANCE nabízí nejnovější motor BOSCH Performance Line, baterii s kapacitou 500 Wh, pružinovou vidlici, a řazení SHIMANO! xPružinová vidlice od značky SunTourx500Wh bateriexMotor BOSCH Performance LinexDevítipastorková přehazovačka SHIMANOxDvoupístkové brzdy SHIMANO, alternativně Clarks clout hydraulic brakexDisplej BOSCH Purionx29" kolaxPružinová vidlice od značky SunTourx500Wh bateriexMotor BOSCH Performance LinexDevítipastorková přehazovačka SHIMANOxDvoupístkové brzdy SHIMANO, alternativně Clarks clout hydraulic brakexDisplej BOSCH Purionx29" kolaZákladní vlastnostiMotorBOSCH Perf. LineKola29"Výkon65 NmPřehazovačka9 rychlostíBaterie500 WhZdvih tlumičů100 mmDojezdStřední (80 - 100 km) Síla motoru65 Nm Kvalita komponentČasté vyjížďky BOSCH PERFORMANCE LINEPokud chcete dobrý motor pro horské elektrokolo, ale nechcete za něj utratit příliš mnoho peněz, je pro vás BOSCH Performance Line jako stvořený! Motor nabízí maximální výkon 750 W, točivý moment 65 Nm a nepřekonatelnou kvalitu a spolehlivost!MotorBosch Performance Váha3,2 kgKroutící moment65 Nm Typ využití Lesní cesty Lesní pěšiny a traily Náročný terén a sjezdy Baterie BOSCH PowerTube 500Baterie od společnosti BOSCH se vyznačují dlouhou životností (8 - 9 let) a skvělým dojezdem! Kapacita [wh]400 500 625 750 Dojezd [km]60 - 80 80 - 100100 - 120120 - 140 BOSCH PURIONNejkompaktnější displej jaký můžete od BOSCHE mít. Součástí displeje je i ovladač, takže máte všechno hezky pohromadě. Purion ukazuje všechny základní veličiny: aktuální rychlost, zvolený režim přípomoci, stav baterie, dojezd, denní nájezd kilometrů a celkový nájezd kilometrů. Díky použité technologii je displej na slunci krásně čitelný a přehledný. Hliníkový rámHliník je sám o sobě měkký materiál, proto se v rámech používají jeho slitiny. Tyto rámy mají až 3x nižší hmotnost než rámy ocelové. Můžete si všimnout, že mají rámy z hliníkových slitin trubky s většími průměry. Není to jenom věc designu, ale zvyšuje to pevnost samotného rámu. Shimano AlivioShimano Alivio je třetí nejzákladnější úroveň ze šesti od spolehlivého výrobce SHIMANO. Z jízdních zkušeností jsou hlavními plusy spolehlivý chod, stále nízká cena a nízké náklady při servisu.Víme, že má řazení již bytelnější konstrukci, proto snese střední zatížení u základních horským modelů. Nevýhodou je nepřesný chod při velkém zatížení. Nejčastěji se používá v kombinaci s devítipastorkovou kazetou s rozsahem 11-36 zubů. SHIMANO BR-MT200, alternativa CLARKS CLOUTSHIMANO BR-MT200 jsou hydraulické kotoučové brzdy od značky SHIMANO. Brzda poskytuje dlouhodobě konstantní brzdné vlastnosti, rychlou a snadnou obsluhu.Tím, že se jedná o dvoupístkové brzdy, není brzda příliš náchylná na nutnost přesného nastavení a její servisní interval je o něco delší, což může být pro rekreační jezdce nespornou výhodou. Hydraulický brzdový systém CLARKS CLOUT 1 má schopnost mnohem lepší brzdy na trhu, která poskytuje jezdci větší brzdný výkon, konzistenci a pocit, to vše za cenu, která je navržena tak, aby konkurovala kolům vyšší úrovně. CLOUT1 byl postaven na základech naší velmi úspěšné řady brzd M, které si zachovává vynikající kvalitu a spolehlivost i za nižší cenu. SUNTOUR NVXModel NVX je základní vidlice pro všestranné použití, většinou má zdvih okolo 100 mm, ale existují i verze se zdvihem 80, 75 a 63 mm. Výhodou vidlice je, že má jednoduchou pružinovou konstrukci a je nenáročná na servisní údržbu. Nevýhodou je absence přesného nastavení vidlice na daného jezdce.
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | Performance |
| Kroutící moment | 65Nm Nm |
| Baterie | 500Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 2A |
| Display | Bosch Purion |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | L |
| Průměr kol | 27" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano RD-M3100-SGS, 9-Speed |
| Řazení | Shimano SL-M3100-R, Rapidfire-Plus |
| Kazeta | Shimano CS-HG201, 11-36T |
| Řetěz | KMC X9 |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake 180 mm, alternativně , Clarks clout hydraulic brake |
| Zadní brzda | Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake 180 mm, alternativně , Clarks clout hydraulic brake |
| Kotouče | 180 mm |
| Náboje | Shimano FH-TX505, QR, Centerlock - zadní náboj, Shimano HB-TX505, QR, Centerlock - přední náboj |
| Ráfky | Rodi Blackrock 23, 32H, Disc, Tubeless ready |
| Pláště | Schwalbe Smart Sam, Active, K-Guard, 2.35 |
| Vidlice | SR Suntour NVX30 Coil, 100mm |
| Zdvih | 60-100mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,9mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Natural Fit Sequence |
| Představec | CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm |
| Řidítka | CUBE Rise Trail Bar, 720mm |
| Gripy | x |
| Barva | Metallicgrey´n´white |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2022 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.