CUBE
Cube Reaction Hybrid SL 625 2021, 29"/23", mint´n´lime - BAZAR
Baterie
625Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Hmotnost
23 kg
Kola
29"
Rok
2021
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: Bosch CX 4G
Kvalita: 8/10
Cena/výkon: 7/10
65 000 Kč
Nadstandardní výbava či úpravystojánek - 890 Kčkošík na pití - 250 Kčbrašna na rám - 490 Kč Celkový stav tohoto elektrokolaStav 7 bodů (hodnocení 1-10) Bliží informace k tomuto elektrokoluDůvod prodeje - zprostředkování prodeje našemu zákazníkoviVelikost rámu - 23" - 185-200 cm Rok výroby - 2021Garance původu zboží - ANOGarance technického stavu - ANOMožnost výměny elektrokola - ANO - více ZDEElektrokolo disponuje všemi originálními doklady - ANOMožnost testovací jízdy - ANO kole je k dispozici na prodejně AKUMO.cz Vizuální stavElektrokolo vykazuje běžné známky používání, zcela adekvátní k počtu ujetých kmElektrokolo nenese žádné větší známky poškození Mechanický stav kolaElektrokolo je v dobrém technickém stavuNevykazuje žádné zásadní poškozeníStav destiček = 50 % přední / 50 % zadníStav řetězu = 50 %Celkový stav kola = 70 %Stav pneumatik = 70 % Stav elektropohonuStav motoru = 100 %Stav řídící jednotky = 100 %Stav nabíječky = 100 %Stav displeje = 85 % Kapacita baterieBaterie prošla kompletní diagnostikou v našem servisním centruNebyly zjištěny žádné nedostatky či poškozeníAktuální kapacita baterie = 95,2 % původní kapacity Počet ujetých kmgarance ujetých km - prověřeno diagnostikouke dni vložení produktu na web najeto 5.320 kmpřesný stav najetých km je možné ověřit na infolince 315 601 380 nebo e-mailu info@akumo.cz Záruční dobaneníza 1.290 Kč můžete zakoupit prodlouženou záruku o 6 měsícůza 2.490 Kč můžete zakoupit prodlouženou záruku o 12 měsíců Předprodejní kontrolaVelký důraz klademe na to, abyste se při koupi ojetého elektrokola cítili stejně komfortně, jako kdybyste kupovali nové elektrokoloPrávě proto jsme provedli na tomto modelu před-prodejní přípravu, která je velmi podobná předprodejnímu servisu u nových elektrokolV případě zájmu o úpravu, změnu nastavení nebo doplnění příslušenství se na nás neváhejte obrátit Kontaktní osobaDaniel Šimektelefon - +420 315 601 380e-mail - akumo@seznam.czkompletní nabídku elektrokol z programu AKUMO Plus naleznete ZDE
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | CX 4G |
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Baterie | 625Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 4A |
| Display | Bosch NYON |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Průměr kol | 29" |
| Hmotnost | 23 kg |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 180-195cm, 190-205cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Sram NX Eagle™, 12-Speed |
| Řazení | Sram SX Eagle™ Trigger, Single Click |
| Kazeta | Sram PG-1210 Eagle™, 11-50T |
| Řetěz | Sram SX Eagle™ |
| Převodník | FSA CK-745, 15T 175 mm |
| Přední brzda | Magura MT Thirty, Front 4-Piston/Rear 4-Piston, Hydr. Disc Brake (203/180) |
| Zadní brzda | Magura MT Thirty, Front 4-Piston/Rear 4-Piston, Hydr. Disc Brake (203/180) |
| Kotouče | 180 mm - zadní, 203 mm - přední |
| Náboje | Shimano FH-MT400-B, 12mm, Boost, Centerlock - zadní, Shimano HB-MT400-B, 15mm, Boost, Centerlock - přední |
| Ráfky | CUBE EX30, 32H, Disc, Tubeless Ready |
| Pláště | Schwalbe Smart Sam, Active, 2.60 |
| Vidlice | RockShox Recon Silver RL Air, Tapered, 15x110mm, eMTB Approved, 120mm, Lockout |
| Zdvih | 100-120mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,9mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Natural Fit Sequence |
| Představec | CUBE Performance Stem E-MTB, 31.8mm |
| Řidítka | Newmen Evolution 318.10, 720mm |
| Gripy | x |
| Barva | Mint |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2021 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.