CUBE
Cube Stereo Hybrid 120 Pro 625 Allroad
Baterie
625Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Hmotnost
26 kg
Kola
29"
Rok
2023
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: Bosch
Kvalita: 8/10
Cena/výkon: 6/10
102 999 Kč
Elektrokolo Cube Stereo Hybrid 120 Pro 625 Allroad je model z roku 2023. Je vybaveno vidlicí RockShox Recon Silver RL Air s uzamykáním a zdvihem 120mm. Přehazovačka Shimano Deore RD-M6100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed zaručuje plynulé řazení. Kazeta Sunrace CSMZ600 s rozsahem 11-51T doplňuje přehazovačku pro široký rozsah rychlostí. Náboje jsou od firmy CUBE Engineered By Newmen s technologií Boost a systémem Centerlock. Pláště Schwalbe Smart Sam, Active, 2.6 poskytují dobrý grip v terénu. Rám je vyroben z hliníku a zdvihy se pohybují v rozmezí 100-120mm. Kolo je osazeno hydraulickými kotoučovými brzdami Shimano BR-MT420 s kotouči o průměru 203 mm. Kolo má velikost 29" a kroutící moment dosahuje hodnoty 85Nm. Dojezd tohoto elektrokola je dlouhý (80 až 130 km) až standardní (60 až 90 km). Hmotnost kola je 26 kg. Cena tohoto modelu je 102999 Kč. Poměr cena/výkon je ohodnocen na škále 1-10 hodnotou 6 a kvalita výbavy dosahuje hodnoty 8.
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Baterie | 625Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 4A |
| Display | Ovladač Bosch eBike LED Remote (displej je možné dokoupit) |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 29" |
| Hmotnost | 26 kg |
| Nosnost | 150kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano Deore RD-M6100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed |
| Řazení | Shimano Deore SL-M6100-IR, Direct Attach, Rapidfire-Plus |
| Kazeta | Sunrace CSMZ600, 11-51T |
| Řetěz | Shimano CN-M6100 |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Shimano BR-MT420, Hydr. Disc Brake (203/203) |
| Zadní brzda | Shimano BR-MT420, Hydr. Disc Brake (203/203) |
| Kotouče | 203 mm |
| Náboje | CUBE Engineered By Newmen, 12mm, Boost, Centerlock - zadní náboj, CUBE Engineered By Newmen, 15mm, Boost, Centerlock - přední náboj |
| Ráfky | Rodi Tryp 30, 32H, Disc, Tubeless Ready |
| Pláště | Schwalbe Smart Sam, Active, 2.6 |
| Vidlice | RockShox Recon Silver RL Air, Tapered, 15x110mm, eMTB Approved, 120mm, Lockout |
| Zdvih | 100-120mm |
| Tlumič | RockShox Deluxe Select, 185x55mm (27.5: 165x45mm), Rebound Adjust, Trunnion Mount |
| Sedlovka | 30,9mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Natural Fit Sequence |
| Představec | CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm |
| Řidítka | Newmen Evolution SL 318.25, 760mm |
| Gripy | ACID Hybrid Perform |
| Barva | Flashgrey´n´orange |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily, Náročný terén a sjezdy |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2023 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.