CUBE
Cube Touring Hybrid One 625
Baterie
625Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Hmotnost
26 kg
Kola
29"
Rok
2023
Kroutící moment
75Nm Nm
Motor: Bosch CX - Smart
Kvalita: 8/10
Cena/výkon: 6/10
71 999 Kč
Elektrokolo Cube Touring Hybrid One 625 je vysokokvalitní model značky CUBE z roku 2023. Toto elektrokolo je vyrobeno z hliníku a je vybaveno vidlicí SR Suntour NVX30 Coil s zdvihem 63mm. Kolo disponuje přehazovačkou Shimano RD-M3100-SGS, 9-Speed a řazením Shimano SL-M3100-R, Rapidfire-Plus. Kazetu tvoří Shimano CS-HG201, 11-36T a náboje jsou od Shimana - zadní náboj FH-TX505 a přední náboj HB-TX505. Pláště Schwalbe Big Ben, Active, K-Guard, 55-622 zajišťují jistotu na silnici. Řidítka jsou typu CUBE Comfort Trail Bar o šířce 700mm s gripama ACID Travel Comfort. Velikost kol je 29 palců a kroutící moment dosahuje hodnoty 75Nm. Dojezd se pohybuje mezi 60 až 130 km v závislosti na režimu jízdy. Na kolo jsou montovány hydraulické kotoučové brzdy Shimano BR-MT200 o průměru kotoučů 180 mm. Hmotnost kola je 26 kg. Cena tohoto modelu je 71999 Kč. V poměru cena/výkon dosahuje hodnoty 6 a kvalita výbavy je ohodnocena na 8 bodů z 10.
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | CX - Smart |
| Kroutící moment | 75Nm Nm |
| Baterie | 625Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 4A |
| Display | Ovladač Bosch eBike LED Remote (displej je možné dokoupit) |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | S |
| Průměr kol | 29" |
| Hmotnost | 26 kg |
| Nosnost | 140 kgkg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano RD-M3100-SGS, 9-Speed |
| Řazení | Shimano SL-M3100-R, Rapidfire-Plus |
| Kazeta | Shimano CS-HG201, 11-36T |
| Řetěz | KMC X9 |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake 180 mm |
| Zadní brzda | Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake 180 mm |
| Kotouče | 180 mm |
| Náboje | Shimano FH-TX505, QR, Centerlock - zadní náboj, Shimano HB-TX505, QR, Centerlock - přední náboj |
| Ráfky | Rodi Blackrock 23, 36H, Disc, Tubeless Ready |
| Pláště | Schwalbe Big Ben, Active, K-Guard, 55-622 |
| Vidlice | SR Suntour NVX30 Coil, 63mm |
| Zdvih | 60-100mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,9mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Natural Fit Sequence Comfort |
| Představec | CUBE Comfort Stem Pro, 31.8mm |
| Řidítka | CUBE Comfort Trail Bar, 700mm |
| Gripy | ACID Travel Comfort |
| Barva | Darkgreen´n´green |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2023 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.