FOCUS
Focus Thron² 6.7 - Grey
Baterie
625Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Kola
29"
Rok
2023
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: Bosch CX 4G
145 000 Kč
FOCUS Thron² 6.7Chcete kvalitní celoodpružený horský model elektrokola od top německého výrobce? V tom případě je pro vás model Thron 6.7 od značky Focus to pravé! Focus Thron 6.7 je horské elektrokolo s hliníkovým rámem, které je vybaveno středovým motorem Bosch CX gen.4, baterií o kapacitě 625 Wh, řazením Shimano 1x11, a vzduchovou vidlicí. xVzduchová vidlice od značky Suntourx625Wh bateriexMotor BOSCH CX gen.4xJedenáctipastorková přehazovačka SHIMANOxČtyřpístkové brzdy SHIMANOx Displej BOSCH LED Remotex29" kolaxTeleskopická sedlovkaxTlumič RockShoxxVzduchová vidlice od značky Suntourx625Wh bateriexMotor BOSCH CX gen.4xJedenáctipastorková přehazovačka SHIMANOxČtyřpístkové brzdy SHIMANOx Displej BOSCH LED Remotex29" kolaxTeleskopická sedlovkaxTlumič RockShoxZákladní vlastnostiMotorBOSCH Perf. CX gen.4Kola29"Výkon85 NmPřehazovačka11 rychlostíBaterie625 WhZdvih tlumičů130 mmDojezdDlouhý (100 - 120 km) Síla motoru85 Nm Kvalita komponentSportovní vyjížďky BOSCH PERFORMANCE LINE CX - SMART SYSTEMPerformance Line XC – smart system je momentálně vlajková loď od BOSCHE. Prakticky se jedná o face-lift modelu Performance Line CX, parametrově se totiž motor vůbec nezměnil. Stále má maximální točivý moment 85 Nm a maximální výkon až 850 W. Změny proběhly hlavně v konektivitě – nový konektor nabíjení, možnost použití až 750Wh akumulátoru, nový displej (KIOX 300) a nová nabíječka. Nevýhoda za nás je, že nelze použít akumulátor s kapacitou 625Wh, ale dle nejnovějších informací od výrobce se toto změní.MotorBosch Performance Line CX - smart systemVáha2,9 kgKroutící moment85 Nm Typ využití Lesní cesty Lesní pěšiny a traily Náročný terén a sjezdy Baterie BOSCH PowerTube 625Baterie od společnosti BOSCH se vyznačují dlouhou životností (8 - 9 let) a skvělým dojezdem! Kapacita [wh]400 500 625 750 Dojezd [km]60 - 80 80 - 100100 - 120120 - 140 BOSCH LED REMOTELED Remote je novinka od BOSCHE pro sezónu 2022.Na pravé straně ovladače vidíte barvu, zobrazující zvolený režim přípomoci, a na levé straně máte pět diod, signalizujích aktuální stav baterie. Diody mají i svojí automatickou regulaci, takže vás za tmy nebudou vyrušovat.LED Remote můžete používat buď samostatně, nebo ho můžete spárovat s displejem Kiox 300, popřípadě s mobilním telefonem. Je to naprosto ideální řešení pro všechny e-bikery, kteří se bojí že si displej rozbijí, nebo je vyrušuje při jízdě. Hliníkový rámHliník je sám o sobě měkký materiál, proto se v rámech používají jeho slitiny. Tyto rámy mají až 3x nižší hmotnost než rámy ocelové. Můžete si všimnout, že mají rámy z hliníkových slitin trubky s většími průměry. Není to jenom věc designu, ale zvyšuje to pevnost samotného rámu. Shimano DeoreVyšší střední třída. Na výběr jsou tři varianty – dvanácti, jedenácti a desetipastorková. Nejlepší, dvanáctipastorková, nabízí rozsah kazety 10-51 zubů, což už je dostatečné i pro nějaké závodní použití. Zároveň jsou všechny komponenty kompatibilní s vyššími řadami (SLX, XT a XTR), jen jsou kvůli použití horších materiálů o něco těžší.Jedenáctipastroková varianta nabízí rozsah 11-51 zubů. Sází na komptabilitu se staršími náboji, které mají Shimano ořechy, proto není kompatibilní s vyššími řadami. Poslední, desetipastorková nabízí rozsah 11-46 zubů a stejně jako předchozí varianta, i zde se kazeta připevňuje pomocí Shimano ořechů. SHIMANO BR-MT420SHIMANO BR-MT420 jsou vylepšenou, ale hlavně čtyřpístkovou variantou hydraulických kotoučových brzd od značky SHIMANO. Poskytují konzistentní a spolehlivý brzdný výkon za všech podmínek.Jedná se o velmi dobrou volbu za stále ještě příjemné peníze. Díky čtyřpístkovému provedení mají destičky větší plochu a to znamená lepší účinek a delší životnost. SUNTOUR AXONSUNTOUR AXON je vylepšená řada vidlic XCR. Jedná se o velmi dobře fungující vidlici, která zvládne i náročnější terén, a díky magneziové úpravě kluzáků se jen tak nezničí!Díky vzduchovému nastavení se dokáže přizpůsobit každému jezdci. Všeobecnou nevýhodou vzduchových vidlic, je nutnost pravidelného servisu, který je třeba provádět minimálně jednou ročně. SUPER VÝKONNÝ A DYNAMICKÝ E-MOTORZÁBAVA, POHODLÍ A BEZPEČNOST V KAŽDÉ SITUACIROZMANITÉ POUŽITÍEfektivní e-pohon Bosch Performance CX (Gen. 4) podporuje vaši jízdu až do rychlosti 25 km/h silným točivým momentem 85 Nm. Nejsilnější e-motor Bosch je dokonale integrovaný, THRON² jezdí dobře vyváženě. V režimu eMTB se podpora motoru automaticky přizpůsobí vaší jízdní síle.Baterie je integrována ve spodní trubce, přesto je vyjímatelná pro nabíjení.Kinematika FOLD se zdvihem odpružení 130 mm absorbuje všechny nerovnosti na vaší cestě. Ať už se jedná o stezku s rychlým prouděním nebo drsnou štěrkovou cestu – dokonalá kombinace citlivosti a silného odporu zdola vám umožní užít si všechny své jízdy. Charakteristiky jsou zcela progresivní, což má za následek podvozek, který nabízí velkou stabilitu, takže se budete cítit bezpečně v jakémkoli terénu. Zejména e-horská kola s dodatečnou hmotností motoru a baterie těží z větší progrese. To vám umožní zvládnout jakýkoli trail, zatímco podvozek stále poskytuje pohodlí pro dlouhá kola. Kromě toho vám spodní stojánek THRON² 6.7 poskytuje více prostoru pro hraní na trailu. Od túr přes alpský terén až po každodenní dojíždění a balení na kole: s THRON² je možné všechno. S určitými změnami v sestavení můžete do svého THRON² přidat různé funkce – v závislosti na tom, kam se vaše e-MTB turné chystá. Navíc port USB-C na horní trubce vám dává možnost nabíjet vaše zařízení. Speciálně vyvinutý design CIS (Cockpit Integration Solution) navíc zajišťuje čistý kokpit a neustále plynulé řazení a brzdění. Všechny kabely vedou z řídítek do představce a přes náhlavní soupravu do rámu.
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | CX 4G |
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Baterie | 625Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Display | Ovladač Bosch eBike LED Remote (displej je možné dokoupit) |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 29" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Přehazovačka | Shimano Deore RD-M5100, 11-speed |
| Řazení | Shimano Deore M5100, 11-speed |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M5100, 11-speed |
| Řetěz | Shimano CN-HG601, 11-speed |
| Převodník | Samox EC40 ISIS |
| Přední brzda | Shimano MT420, 4-piston, hydraulic disc brake |
| Zadní brzda | Shimano MT420, 4-piston, hydraulic disc brake |
| Kotouče | 203 mm |
| Náboje | Thru axle, 15x100 mm - přední, Novatec D462SB, 12x148 mm - zadní |
| Ráfky | RODI TRYP25, 30-622 |
| Pláště | Maxxis Minion DHF, 2.5 3C EXO, 63-622 |
| Vidlice | SR Suntour Zeron 35 Air LOR, 110x15 mm |
| Tlumič | Rock Shox Deluxe Select, 210/50 mm, hardware: 25,0 x 8,0 mm, no Bushing |
| Sedlovka | 34,9mm |
| Teleskopická sedlovka | v základní výbavě |
| Sedlo | Selle Royal Groove |
| Představec | FOCUS C.I.S. integrated, 50 mm, 0°, 35 mm, aluminium |
| Řidítka | Aluminium, 760 mm, rise: 35 mm, backsweep: 9° |
| Gripy | VP VPG-122A FOCUS Sport Ergo |
| Barva | Grey |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily, Náročný terén a sjezdy |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2023 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.