FOCUS
Focus Thron² 6.9 - Slategrey/Magicblack
Baterie
750Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 300 km km
Kola
29"
Rok
2024
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: Bosch
151 000 Kč
Focus Thron² 6.9MotorBosch CX - Smart systemBaterie750WhVýkon85NmPrůměrný dojezd65-130 kmVidliceFOX - vzduchVelikost kol 29"Kompletní parametryPředstavení ElektrokolaKolo obsahuje speciálně vyvinutou konstrukci představce C.I.S (Cocpit Integration Solution), pro efektivní vedení kabeláže.Při vývoji a stavbě Thron2 byl kladen důraz na pohodlí a zábavnost geometrie. Proto byl vytvořen systém odpružení zadní stavby F.O.L.D., který funguje efektivně kinematicky pokaždé, když sešlápnete pedály, zatímco citlivé odpružení absorbuje všechny nerovnosti.Efektivní e-pohon Bosch Performance CX (Gen. 4) podporuje vaši jízdu až do rychlosti 25 km/h silným točivým momentem 85 Nm.Nejsilnější e-motor Bosch je dokonale integrovaný. V režimu e-MTB se podpora motoru automaticky přizpůsobí vaší jízdní síle.Díky integrované vyjímatelné 750 Wh baterii můžete znovu a znovu jezdit na všech svých trailech.Barevné variantyBarevné kombinaceSlategrey / MagicblackNepalsilver / Steelgrey Video představeníGeometrie modelu ElektropohonMotor Bosch CX - Smart system Performance Line CX – smart system je momentálně vlajková loď od BOSCHE. Prakticky se jedná o face-lift modelu Performance Line CX, parametrově se totiž motor vůbec nezměnil. Stále má maximální točivý moment 85 Nm a maximální výkon až 850 W. Změny proběhly hlavně v konektivitě – nový konektor nabíjení, možnost použití až 750Wh akumulátoru, nový displej (KIOX 300) a nová nabíječka. Vše o motoruDisplay Kiox 300 Nová generace displeje KIOX. Jedná se o 2palcový barevný displej, který ovládáte pomocí ovladače na řídítkách. Skvělá funkce je automatické přizpůsobení jasu podle okolního světla, takže vás displej nebude za tmy vyrušovat. Můžete na něm vidět standardní veličiny - aktuální rychlost, zvolený režim přípomoci, denní nájezd kilometrů, dojezd, stav baterie (v procentech) a celkový nájezd kilometrů. Asi nejlepší funkcí je zde možnost použití navigace. Na telefonu si najdete trasu, pošlete ji do displeje a displej vám potom ukazuje čáru kam máte jetVše o displejiAkumulátor Bosch 750Wh Baterie BOSCH se stejně jako baterie od YAMAHA vyznačují dlouhou životností a velmi solidním dojezdem! Vše o bateriiHlavní přednostiVidlice FOX 34 Skvělá vidlice s 34mm sloupky, disponuje kompletní nastavitelností jak chodu, tak i odskoku a progrese. Vidlice má speciálně vyvinuté cirkulační průchody pro olej, speciální povrchová úprava kluzáků pro hladší chod a nový tvar podkovy vidlice! Jedná se o jednu z nejlepších vidlic na trhu. Všeobecnou nevýhodou vzduchových vidlic je nutnost pravidelného servisu, který je potřeba udělat minimálně jednou ročně.Řazení Shimano XT XT je v kategorii elektrokol to nejlepší, co můžete mít. Perfektně přesné řazení, pevná konstrukce a odolná mechanika. Dnes se jedná primárně o dvanáctipastorkovou kazetu s rozsahem buď 10-51, nebo 10-45 zubů. Ať jedete do extrémního kopce, nebo rychle po rovině, převody Vám určitě chybět nebudou.Shimano BR-MT520 SHIMANO BR-MT520 jsou vylepšenou a robustnější variantou hydraulických kotoučových brzd od značky SHIMANO. Poskytují konzistentní a spolehlivý brzdný výkon za všech podmínek.Jedná se o velmi dobrou volbu za stále ještě příjemné peníze. Díky čtyřpístkovému provedení mají destičky větší plochu a to znamená lepší účinek a delší životnost.Reálný dojezd Pro získání lepší představy o rozpětí dojezdových vzdáleností přikládáme jednoduchou tabulku, ve které se můžete podívat na reálné dojezdy jednotlivých baterií, které máme osobně vyzkoušené. O dojezduUkázka z ateliéru Mohlo by se vám hodit Tech. parametry podívejte se na kompletní specifikaci tohoto modelu víceKatalog FOCUSprohlédněte si kompletní nabídku tohoto výrobce víceNávod než si kolo koupíte, můžete si prolistovat návod v češtiněvíce
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Baterie | 750Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 300 km km |
| Display | Bosch Kiox 300 |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | L |
| Průměr kol | 29" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Přehazovačka | Shimano Deore XT M8100, 12-speed |
| Řazení | Shimano Deore XT SL-M8100, 12-speed |
| Kazeta | Shimano SLX M7100, 12-speed |
| Řetěz | Shimano SLX CN-M7100, 12-speed |
| Převodník | Samox EC40 ISIS |
| Přední brzda | Shimano MT520, hydraulic disc brake |
| Zadní brzda | Shimano MT520, hydraulic disc brake |
| Kotouče | 203 mm |
| Náboje | DT SWISS H1900, 30-622, 15x110 mm / 12x148 mm |
| Ráfky | DT SWISS H1900, 30-622, 15x110 mm / 12x148 mm |
| Pláště | Schwalbe Hans Dampf, 2.6 SuperGround Soft, 65-622 Schwalbe Nobby Nic 2.6 SuperTrail SpeedGrip |
| Vidlice | FOX 34 Float Rhythm 29, E-Bike, Grip Remote, 110x15 mm, 46 mm rake |
| Tlumič | FOX Float DPS, 210/50 mm, hardware: 25.0 x 8.0 mm, no Bushing |
| Sedlovka | 34,9mm |
| Teleskopická sedlovka | v základní výbavě |
| Sedlo | Proxim X400 |
| Představec | FOCUS C.I.S. integrated, 50 mm, 0°, 35 mm, aluminium |
| Řidítka | Aluminium, 800 mm, flatbar, backsweep: 9°, 35,0 mm |
| Gripy | FOCUS Sport Ergo |
| Barva | Slategreyglossy/Magicblackglossy |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily, Náročný terén a sjezdy |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2024 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.