KTM
KTM Macina Scarp SX MASTER - Burnt Orange Matt (Dark Orange)
Baterie
400Wh Wh
Dojezd
80 až 130 km km
Hmotnost
19 kg
Kola
29"
Rok
2026
Kroutící moment
55Nm Nm
Motor: Bosch Performance Line SX
172 290 Kč
KTM Macina Scarp SX MASTER Představení Elektrokola Elektrokolo KTM MACINA SCARP SX Master 2026 spojuje výkonný motor Bosch PERFORMANCE SX (55 Nm) a lehkou baterii CompactTUBE 400Wh, což umožňuje maximální agilitu s celkovou hmotností pouze 19,4 kg. Odpružení FOX 34 FLOAT 29" FACTORY s 140mm zdvihem a tlumič FOX FLOAT PERFORMANCE 2-POS 230x60 poskytují špičkovou kontrolu na trailech. Přesné řazení Shimano Deore Di2 M6260-11 LG SGS shad+ a 4-pístkové brzdy Magura MT5 4-Piston zajišťují spolehlivý výkon i v nejnáročnějších podmínkách. Pláště Maxxis Forekaster EXO/TR 3C s technologií MaxxTerra nabízejí vynikající přilnavost. Ergonomické gripy ESI Chunky a teleskopická sedlovka KTM COMP zvyšují komfort při jízdě. Toto elektrokolo je ideální volbou pro jezdce hledající kombinaci výkonu, lehkosti a spolehlivosti na trailech, Novinky pro sezónu 2026 Nový motor BOSCH Performance Line SX Maximální výkon v minimální velikosti 600WhEnergická podpora při rychlém šlapání - 55Nmlepší citlivost dávkování připomocidramaticky snížený odpor při šlapáníNáš nejlehčí pohon s nenápadnou vestavbouváha cca 2 kgDynamická podpora při rostoucí kadenci šlapání – pro sprinty a prudká stoupánífunkce Hill Hold zabraňuje couvání v kopcinové automatické jízdní režimyzjistit více Nová baterie Bosch 400Wh Pro nejvyšší nároky na výkon a estetiku: akumulátory Bosch PowerTube ideálně zapadnou do čistého designu elektrokola – jsou integrovány do rámové trubky. Dodávají se ve dvou variantách, horizontální a vertikální. Obě jsou instalovány přímo výrobcem tak, aby se hodily k příslušnému modelu elektrokola. Bezpečnostní pojistka zabraňuje vypadnutí. Akumulátory lze stále snadno a pohodlně vyjmout, pokud jsou k tomu určeny. Kapacita: 400WhHmotnost: cca 2kgRozměry: 352 × 57 × 75 mmRychlejší nabíjení: Nová technologie umožňuje rychlejší nabíjení než u předchozích generací baterií Bosch, takže cyklisté mohou strávit více času na cestách a méně času čekáním na plné dobitíPřídavná baterie: Možnost rozšíření dojezdu díky přídavné baterie Bosch PowerMore Displej Bosch Purion 400 Díky poloze a rozměrů velmi odolný i při pádu kolaNabízí výbornou čitelnost i na slunciZobrazuje přehledně všechny jízdní údajeNavigace přímo na displeji (ovládá se přes mobilní aplikaci)Umožňuje sledování dat přes aplikaci eBike Flow ve Vašem telefonuZvuková upozornění - integrovaný bzučák pro akustické upozornění v případě systémových hlášení zjistit více Prodlužte si svůj dojezd Rozšiřte si možnosti a posuňte vaše hranice tam, kam jste si to ani neuměli představit. Externí baterie pro modely s motorem Bosch Smart. to mě zajímá
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | Performance Line SX |
| Kroutící moment | 55Nm Nm |
| Baterie | 400Wh Wh |
| Dojezd | 80 až 130 km km |
| Display | Bosch Purion 400 |
| Materiál rámu | Carbon |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | L |
| Průměr kol | 29" |
| Hmotnost | 19 kg |
| Nosnost | 150kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Přehazovačka | Shimano Deore Di2 M6260-11 LG SGS shad+ |
| Řazení | Shimano Deore Di2 M6250, Shimano MT500 SP-Lever |
| Kazeta | Shimano LG700-11 / 11-50 |
| Řetěz | KMC e500 LG e-bike |
| Přední brzda | Magura MT5 4-Piston |
| Zadní brzda | Magura MT5 4-Piston |
| Kotouče | 180 mm - zadní, 203 mm - přední |
| Náboje | KTM E-COMP Trail 29 CL 110/15TA|622x30TC TLR by DT - přední, KTM E-COMP Trail 29 CL 148/12TA|622x30TC SS TLR by DT - zadní |
| Pláště | Maxxis Forekaster EXO/TR 3C MaxxTerra 62-622 |
| Vidlice | FOX 34 Float 29" Perf 140mm 15x110 |
| Tlumič | FOX Float Performance 2Pos 230x60 |
| Sedlovka | 30,9mm |
| Teleskopická sedlovka | v základní výbavě |
| Sedlo | Selle Royal SRX |
| Představec | FSA NS MTB -10° ICR |
| Řidítka | KTM TEAM II flat 9° 780mm |
| Gripy | ESI Chunky silicone |
| Barva | Burnt Orange (Black) |
| Použití | Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily, Náročný terén a sjezdy |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2026 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.