ORBEA
Orbea RISE M-LTD 2023
Baterie
360Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Kola
29"
Rok
2023
Kroutící moment
60Nm Nm
Motor: Shimano EP8-RS
269 490 Kč
Array
| Značka motoru | Shimano |
|---|---|
| Typ motoru | EP8-RS |
| Kroutící moment | 60Nm Nm |
| Baterie | 360Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | Smart nabíječka 2-4AA |
| Display | N/A |
| Materiál rámu | Carbon |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | L |
| Průměr kol | 29" |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano XTR M9100 SGS Shadow Plus |
| Řazení | Shimano XTR M9100 |
| Kazeta | Shimano XTR M9100 10-51t 12-Speed |
| Řetěz | Shimano CN-9100 |
| Převodník | e*thirteen e*spec Direct Mount 32T Boost |
| Přední brzda | Shimano XTR M9100 Hydraulic Disc |
| Zadní brzda | Shimano XTR M9100 Hydraulic Disc |
| Kotouče | 180mm Front /180mm Rear |
| Ráfky | OQUO Mountain Performance MP30LTD Carbon |
| Pláště | Maxxis Rekon 2.60" 120 TPI 3CMaxxTerra Exo TLR, Maxxis Rekon 2.40" FB 60 TPI Dual Exo TR |
| Vidlice | Fox 34 Float Factory 140 FIT4 3-Pos-Adj QR15x110 Kashima |
| Zdvih | 130-150mm |
| Tlumič | Fox Float DPS Factory 3-Position Adjust Evol Kashima custom tune 210x55mm |
| Sedlovka | 31,6mm |
| Teleskopická sedlovka | v základní výbavě |
| Sedlo | Fizik Antares R1 142mm |
| Představec | OC Mountain Control MC10 Alu SL, 0º |
| Řidítka | OC Mountain Control MC10 Carbon, Rise 20, Width 800 |
| Barva | Chameleon Goblin Green - Black |
| Použití | Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily, Náročný terén a sjezdy |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2023 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.