WINORA
Winora Sinus 9
Baterie
625Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Hmotnost
24 kg
Kola
27"
Rok
2023
Kroutící moment
75Nm Nm
Motor: Bosch Performance
91 999 Kč
WINORA SINUS 9Model Winora Sinus 9 - Low má vše, co potřebujete k jízdě ve městě, ale i na delší cestu po venkově. S motorem Bosch Performance si vychutnáte hladké a mohutné zrychlení a integrovaná 625 Wh baterie zajistí dostatečnou rezervu energie. Snížený rám Vám zajistí pohodlný nástup bez ohledu na Váš momentální zdravotní stav.S nosičem, osvětlením, blatníky a výklopným stojánkem je toto trekové elektrokolo připraveno na každodenní cesty do města i mimo něj.xPružinová vidlice od značky SR SunTourx625Wh bateriexMotor BOSCH PerformancexDevítipastroková přehazovačka SHIMANOxDvoupístkové brzdy SHIMANOxDisplej BOSCH Intuvia 100x28" kolaxNosič, blatníky a osvětlení v základní výbavě!xSnížený rámxPružinová vidlice od značky SR SunTourx625Wh bateriexMotor BOSCH PerformancexDevítipastroková přehazovačka SHIMANOxDvoupístkové brzdy SHIMANOxDisplej BOSCH Intuvia 100x28" kolaxNosič, blatníky a osvětlení v základní výbavě!xSnížený rámZákladní vlastnostiMotorBOSCH Performance SMARTKola28"Výkon75 NmPřehazovačka9 rychlostíBaterie625 WhZdvih tlumičů63 mmDojezdDlouhý (100 - 120 km) Síla motoru75 Nm Kvalita komponentRekreační jízda BOSCH PERFORMANCE LINE - SMART SYSTEMPerformance Line – smart system je momentálně vlajková loď od BOSCHE. Prakticky se jedná o face-lift modelu Performance Line, parametrově se motor změnil tak, že má 75 Nm točivý moment.Změny proběhly hlavně v konektivitě – nový konektor nabíjení, možnost použití až 750Wh akumulátoru, nový displej (Intuvia 100) a nová nabíječka. MotorBosch Performance Line - smart systemVáha2,9 kgKroutící moment75 Nm Typ využití Lesní cesty Lesní pěšiny a traily Náročný terén a sjezdy Baterie BOSCH PowerTube 625Baterie od společnosti BOSCH se vyznačují dlouhou životností (8 - 9 let) a skvělým dojezdem! Kapacita [wh]400 500 625 750 Dojezd [km]60 - 80 80 - 100100 - 120120 - 140 Hliníkový rámHliník je sám o sobě měkký materiál, proto se v rámech používají jeho slitiny. Tyto rámy mají až 3x nižší hmotnost než rámy ocelové. Můžete si všimnout, že mají rámy z hliníkových slitin trubky s většími průměry. Není to jenom věc designu, ale zvyšuje to pevnost samotného rámu. TEKTROVelice spolehlivá brzda, která je opravdu nenáročná a funguje velmi dobře. Je vhodná na běžné ježdění a zvládne i mírně náročný terén.Velká výhodou je zde minimální servis. Nevýhodou může být horší citlivost dávkování brzdné síly. Shimano AlivioShimano Alivio je třetí nejzákladnější úroveň ze šesti od spolehlivého výrobce SHIMANO. Z jízdních zkušeností jsou hlavními plusy spolehlivý chod, stále nízká cena a nízké náklady při servisu.Víme, že má řazení již bytelnější konstrukci, proto snese střední zatížení u základních horským modelů. Nevýhodou je nepřesný chod při velkém zatížení. Nejčastěji se používá v kombinaci s devítipastorkovou kazetou s rozsahem 11-36 zubů. SUNTOUR NEXVidlice NEX je jedna z nejpoužívanějších vidlic pro krosová a treková elektrokola. Disponuje zdvihem 60 mm, o tlumení se stará olej a o pružení ocelová pružina. Díky tomu, že se tato vidlice používá na velkém množství elektrokol, víme že je odzkoušená a velmi spolehlivá. Pro rekreační jezdce bude tato vidlice jistě plně dostačující. Nevýhodou vidlice je absence přesného nastavení na daného jezdce.
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | Performance |
| Kroutící moment | 75Nm Nm |
| Baterie | 625Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 2A |
| Display | Bosch Intuvia 100 |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Beztrubkový rám |
| Velikost rámu | L |
| Průměr kol | 27" |
| Hmotnost | 24 kg |
| Nosnost | 130kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano Alivio M3100, Trigger řadič |
| Řazení | Shimano Alivio M3100, 9 Rychlosti |
| Kazeta | Shimano HG200, 11-36 zubů |
| Řetěz | KMC e9S |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Tektro HD-T275, hliník, 180mm |
| Zadní brzda | Tektro HD-T275, hliník, 160mm |
| Kotouče | 180 mm - přední, 160 mm - zadní |
| Náboje | Hliníkový náboj |
| Ráfky | Ryde Zac421, nýtovaný, ráfek s dutinou, hliník |
| Pláště | Schwalbe Marathon Almotion, 55-584, ochrana proti defektu, reflexní pruhy |
| Vidlice | SR Suntour NEX E25, ocelová pružina, 63mm |
| Zdvih | 60-100mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 31,6mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal Wave |
| Představec | XLC A-head adjustable, A-head, Handlebar diameter: 31.8 mm |
| Řidítka | Ergobar, oversize, 640 mm |
| Gripy | XLC Comfort bo3 |
| Barva | Linenwhite |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Pánská, Unisex, Nízký nástup, Senior, Dámská |
| Model rok | 2023 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.