WINORA
Winora Tria X9
Baterie
500Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Hmotnost
24 kg
Kola
28"
Rok
2024
Kroutící moment
75Nm Nm
Motor: Bosch Performance
58 990 Kč
Winora Tria X9 - LowMotorBOSCH Performance SMARTBaterie500WhVýkon75NmPrůměrný dojezd65-110 kmVidliceSuntour-pružinaVelikost kol 27,5"Kompletní parametryPředstavení ElektrokolaWINORA Tria X9 je dokonalou směsicí pohodlného elektrokola a svižného sportovního společníka. Modernizovaný a výkonnější motor Bosch Performance Smart System Line vás podporuje až do krouticího momentu 75 Nm a díky jeho 500Wh baterii budete mít dostatek energie i na delší výlety. Snížený rám je obzvláště vhodný v městské dopravě, kdykoli díky němu rychle nasednete i sesednete. A díky citlivým hydraulickým kotoučovým brzdám Shimano bezpečně zastavíte v každé situaci. Odpružená sedlovka i odpružená vidlice RST Volant zase zajistí pohodlí i na dlažbě a v nerovném terénu. Model Tria X9 ještě doplňují ergonomické rukojeti, plně nastavitelná řídítka a pohodlné sedlo Selle Royal.Barevné variantyBarevné kombinacePeppermintIce Geometrie modelu ElektropohonBosch Performance Smart Jezděte téměř neslyšně s novou, tichou koncepcí převodovky řady Performance Line. Motor téměř neslyšíte a na dlouhých cyklistických výletech si můžete o to více užívat přírody.Získejte přímou a energickou podporu v každé jízdní situaci – ať už šlapete rychle nebo pomalu. Řada Performance Line vás podpoří až 75 Nm a je navržena pro obzvláště přirozený dojem z jízdy. Citlivá adaptace na styl jízdy usnadňuje zacházení a zvyšuje bezpečnost jízdy.Display Bosch Intuvia 100 Intuvia 100 vám poskytuje intuitivní displej, na kterém můžete okamžitě začít jezdit. Displej je díky velkému fontu zvlášť přehledně navržen a spolu s doporučením řazení vám poskytuje větší bezpečnost a pohodlí při jízdě.Ovládání je intuitivní pomocí ovládací jednotky – vaše ruce tak zůstanou bezpečně na řídítkách. O motoruO displejiOvladač Bosch Remote LED Remote je novinka od BOSCHE pro sezónu 2022. LED Remote můžete používat k ovládání samostatně, nebo ho můžete spárovat s displejem Kiox 300, popřípadě s mobilním telefonem. Baterie Bosch 500 Wh Baterie od společnosti BOSCH se vyznačují dlouhou životností (8 - 9 let) a skvělým dojezdem! O ovladačiO bateriiHlavní přednostiKompletní trekové osazení Model je kompletně osazen do trekové verze, tedy má osvětlení, nosič a blatníky.Světla jsou napájena z centrálního akumulátoru a mají dostatečnou svítivost, aby jste i v noci dostatečně viděli na cestu.Měnič Shimano Cues U4000 Přehazovačka SHIMANO CUES SHADOW RD 9-rychlostníHladký chod a spolehlivost této 1x9rychlostní zadní přehazovačky pomůže inspirovat jezdce, aby rozšířili svou zónu pohodlí při jízdě na trailu.Stabilní výkon hnacího ústrojí na stezkách, štěrku a městských ulicíchOptimalizovaná geometrie a napnutí pružiny snižují pokles řetězu.Odpružená sedlovka Pomáhá tlumit nárazy a zvyšuje tak jízdní komfort. Hodí se zejména na kola, kterým chybí zadní odpružení. Posed na kole je díky odpružené sedlovce mnohem příjemnější a méně bolestivý hlavně při jízdě v terénu.Brzdy Shimano MT200 SHIMANO BR-MT200 jsou hydraulické kotoučové brzdy od značky SHIMANO. Brzda poskytuje dlouhodobě konstantní brzdné vlastnosti, rychlou a snadnou obsluhu.Tím, že se jedná o dvoupístkové brzdy, není brzda příliš náchylná na nutnost přesného nastavení a její servisní interval je o něco delší, což může být pro rekreační jezdce nespornou výhodou. Tato brzda za nás vykazuje výborný poměr mezi cenou a funkčností. Nevýhodou může být u menší plocha destiček a díky tomu menší brzdný účinek.Reálný dojezd Pro získání lepší představy o rozpětí dojezdových vzdáleností přikládáme jednoduchou tabulku, ve které se můžete podívat na reálné dojezdy jednotlivých baterií, které máme osobně vyzkoušené. Ukázka z ateliéru Mohlo by se vám hodit Tech. parametry podívejte se na kompletní specifikaci tohoto modelu víceKatalog Winora prohlédněte si kompletní nabídku tohoto výrobce víceNávod než si kolo koupíte, můžete si prolistovat návod v češtiněvíce
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | Performance |
| Kroutící moment | 75Nm Nm |
| Baterie | 500Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 2A |
| Display | Bosch Intuvia 100 |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Beztrubkový rám |
| Velikost rámu | M |
| Průměr kol | 28" |
| Hmotnost | 24 kg |
| Nosnost | 130kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano Cues U4000, rapidfire |
| Řazení | Shimano Cues U3020, 9 Rychlosti |
| Kazeta | Shimano Cues LG300-9, 11-36 zubů |
| Řetěz | KMC e9S |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Shimano MT200, hliník, 180mm |
| Zadní brzda | Shimano MT200, hliník, 160mm |
| Kotouče | 180 mm - přední, 160 mm - zadní |
| Náboje | Shimano TX505, Shimano TX505-8 |
| Ráfky | Ryde Eco21, nýtovaný, ráfek s dutinou, hliník |
| Pláště | Schwalbe Road Cruiser, 50-622, reflexní pruhy |
| Vidlice | SR Suntour NEX E25, ocelová pružina, 63mm |
| Zdvih | 60-100mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 31,6mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Selle Royal |
| Představec | aluminium, nastavitelný úhel, A-head, Handlebar diameter: 31.8 mm |
| Řidítka | Ergobar, oversize, 640 mm |
| Gripy | ergo grips |
| Barva | Peppermint |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Pánská, Unisex, Nízký nástup, Senior, Dámská |
| Model rok | 2024 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.