CUBE
Cube Reaction Hybrid ONE 625, 27,5"/15"
Baterie
625Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km
Hmotnost
23 kg
Kola
27"
Rok
2023
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: Bosch CX - Smart
Kvalita: 8/10
Cena/výkon: 7/10
71 999 Kč
Cube Reaction Hybrid ONE 625 je horský elektrokolo s velikostí kol 27,5" a rámem o velikosti 15". Model z roku 2023 je vybaven vidlicí SR Suntour NVX30 Coil s zdvihem 100mm a přehazovačkou Shimano Deore RD-M4120-SGS, 10-Speed. Řazení zajišťuje Shimano Deore SL-M4100, Rapidfire-Plus a kazeta Shimano Deore CS-M4100, 11-42T. Náboje jsou Shimano FH-MT400-B (zadní) a Shimano HB-TX505 (přední), oba s brzdovým systémem Centerlock. Pláště Schwalbe Smart Sam, Active, 2.35 poskytují dobrý grip na různých površích. Představec CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm a řídítka CUBE Rise Trail Bar, 740mm zajišťují komfortní ovládání kola. Gripy jsou ACID React Pro / EE: ACID Hybrid Perform. Kolo je poháněno motorem Bosch CX - Smart s krouticím momentem 85Nm. Dojezd je dlouhý (80 až 130 km) nebo standardní (60 až 90 km) v závislosti na stylu jízdy a terénu. Rám je vyroben z hliníku a zdvihy jsou 100-120mm. Přední i zadní brzda je Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake 180 mm a kotouce mají průměr 180 mm. Hmotnost kola je 23 kg a cena je 71999 Kč.
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | CX - Smart |
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Baterie | 625Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 4A |
| Display | Ovladač Bosch eBike LED Remote (displej je možné dokoupit) |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Průměr kol | 27" |
| Hmotnost | 23 kg |
| Nosnost | 150kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Shimano Deore RD-M4120-SGS, 10-Speed |
| Řazení | Shimano Deore SL-M4100, Rapidfire-Plus |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M4100, 11-42T |
| Řetěz | KMC X10 |
| Převodník | x |
| Přední brzda | Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake 180 mm |
| Zadní brzda | Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake 180 mm |
| Kotouče | 180 mm |
| Náboje | Shimano FH-MT400-B, 12mm, Boost, Centerlock - zadní náboj, Shimano HB-TX505, QR, Centerlock - přední náboj |
| Ráfky | CUBE EX23, 32H, Disc, Tubeless Ready |
| Pláště | Schwalbe Smart Sam, Active, 2.35 |
| Vidlice | SR Suntour NVX30 Coil, 100mm |
| Zdvih | 100-120mm |
| Tlumič | x |
| Sedlovka | 30,9mm |
| Teleskopická sedlovka | za příplatek 3-8 tis. Kč |
| Sedlo | Natural Fit Sequence |
| Představec | CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm |
| Řidítka | CUBE Rise Trail Bar, 740mm |
| Gripy | ACID React Pro / EE: ACID Hybrid Perform |
| Barva | Grey´n´black |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2023 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.