PIVOT
PIVOT Shuttle LT TEAM - Blue Scrub Jay
Baterie
750Wh Wh
Dojezd
100 až 250 km km
Rok
2025
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: Bosch CX Race
339 900 Kč
PIVOT Shuttle LT TEAMMotorBosch CX RACEBaterie750WhVýkon85NmPrůměrný dojezd50-120 kmVidliceFOXVelikost kol 29"/27,5" Barevné varianty Mechanické specifikaceRIDE SLX/XTTlumičFox Performance Float XŘazeníShimano SLX M7100 ISPEC EV 12-SpeedPřehazovačkaShimano XT M8100 SGS 12-SpeedBrzdyShimano SLX M7120 4-piston KoupitPRO X0TlumičFox Factory Float XŘazeníSram AXS Pod ControllerPřehazovačkaSram X0 Eagle Transmission 12-SpeedBrzdyShimano XT M8120 4-piston KoupitTEAM XXTlumičFox Performance Float X2ŘazeníSram AXS Pod ControllerPřehazovačkaSram XX Eagle Transmission 12-SpeedBrzdyShimano XTR M9120 4-piston KoupitNabídka elektrokol PIVOTHlavní přednosti VÁHAElektrokola PIVOT jsou specifické svou váhou, která se povedla výrobci snížit na neuvěřitelných 18kg a to včetně baterie. Motor Bosch CX RaceLimitovaná edice elektromotoru Bosch Performance line CX Race dává kolu nový rozměr v jízdě na elektrokole. DESIGNPivot elektrokola mají neuvěřitelně krásný design. Když se na Pivot podíváte, máte pocit, že se nejedná o elektrokolo. Nabídka elektrokol PIVOTMotorBosch Cx RacePerformance Line XC – smart system je momentálně vlajková loď od BOSCHE. Prakticky se jedná o face-lift modelu Performance Line CX, parametrově se totiž motor vůbec nezměnil. Stále má maximální točivý moment 85 Nm a maximální výkon až 600 W/850W. Jak správně vybrat vhodný motor pro elektrokolo? Výkon85NmVáha 2,7kgMax. přípomoc600WVše o motoru CX RaceVšechna kola s motorem CXAkumo.czVáš spolehlivý partner Kolo vám doručíme až domu - připravenéVěřte, že Vaše objednané elektrokolo bude mít prvotřídní péči od našich šikovných servisních techniků, kteří elektrokolo seřídí a kompletně připraví a absolvují zkušební jízdu. Naším cílem při zvolení této služby je, aby zákazníci neměli s dodaným elektrokolem v podstatě žádnou starost a mohli se rovnou vydat na cestu a užívat si vytoužené elektro pomoci. Zajímá Vás, co všechno tato služba obnáší? Více o doručení elektrokolaPůjčovna a TestCentrum elektrokolChcete si elektrokolo před zakoupením vyzkoušet a pořádně otestovat v reálném terénu, který znáte? Nebo hledáte půjčovnu elektrokol pro zpestření vaší dovolené či delšího výletu. Na důvodu nesejde, pro všechny různé příležitosti a možné situace se vám elektrokolo může hodit. Prohlédnout půjčovnu Síť servisních partnerů po celé ČRKoupili jste u nás elektrokolo a máte to k nám daleko? Nebojte i pro vás máme řešení. Můžete využít služeb některého z našich servisních partnerů, kteří s vámi rádi vyřeší jak záruční, tak i pozáruční problém. Umí realizovat i placenou garanční prohlídku. Najít nejbližší servisOdstranění rychlostního limitu elektrokolaLimit asistence motoru do 25 km/h - noční můra mnohých cyklistů. Pokud patříte mezi ty, kterým omezení rychlosti vadí, jistě uvítáte jeho odstranění a my pro vás máme řešení. Pokud úpravu softwaru realizujete u nás, neztrácíte záruku na elektrokolo. Více o zrychlení elektrokola Pojištění elektrokolaPořídili jste si skvělé kolo a máte obavu z toho, že by Vám ho někdo mohl ukrást nebo že si ho zničíte? Bojíte se ho nechat v autě, zamčené venku bez dozoru nebo přes noc ve sklepě? Pak jste u nás správně. Pojištění elektrokol doporučují dvojnásobný mistr světa v biketrialu Josef Dressler a paralympijský vítěz a mistr světa v cyklistice Jiří Ježek. Více o pojištěníPoradíme vámNevíte-li si rady, velmi rádi vám pomůžeme a poradíme. Stačí se s námi spojit nebo nám zavolat na infolinku +420 315 601 380 jakou velikost rámu zvolit?jaký typ elektromotoru vybrat?odstranění rychlostního limitu 25 km/h reálný dojezd elektrokolana co si dát pozor při výběru elektrokola?půjčovna a testcentrumBlog o elektrokolech
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | CX Race |
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Baterie | 750Wh Wh |
| Dojezd | 100 až 250 km km |
| Display | Bosch Mini Remote Flatbar Smart System |
| Materiál rámu | Carbon |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | L |
| Nosnost | 120kg kg |
| Výška jezdce | 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Přehazovačka | Sram XX Eagle Transmission 12-Speed |
| Řazení | Sram AXS Pod Controller |
| Kazeta | Sram XX 1297 Eagle Transmission 10-52t |
| Řetěz | Sram XX Eagle Transmission Flattop 12-Speed |
| Převodník | Praxis Carbon eCranks E-MTB 34t |
| Přední brzda | Shimano XTR M9120 4-piston |
| Zadní brzda | Shimano XTR M9120 4-piston |
| Kotouče | F - Galfer Wave 6 Bolt 223mm | R- Galfer Wave 6 Bolt 203mm |
| Náboje | DT Swiss Hybrid HXC1501 Carbon, 30mm - 29" 15x110 F/12x157 R, DT Swiss Hybrid HXC1501 Carbon, 30mm - 29" 15x110 F/12x157 R |
| Ráfky | Carbon |
| Pláště | F - Continental Kyrptotal-F 29"x2,4" Soft Compound Enduro Casing, R - Continental Kyrptotal-R 27,5"x2,6" Soft Compound Enduro Casing |
| Vidlice | FOX Performance 38 |
| Tlumič | FOX FloatX2 |
| Sedlovka | 31,6mm |
| Teleskopická sedlovka | v základní výbavě |
| Sedlo | Phoenix WTB Volt Race (Medium Width) |
| Představec | x |
| Řidítka | Phoenix Race Low Rise Aluminum 780mm (SM-MD), 800mm (LG-XL) |
| Barva | Blue |
| Použití | Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily, Náročný terén a sjezdy |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2025 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.