MONDRAKER
Mondraker Chaser R
Baterie
750Wh Wh
Dojezd
Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km
Kola
29"
Rok
2023
Kroutící moment
85Nm Nm
Motor: Bosch CX - Smart
127 990 Kč
Mondraker Chaser RMotorBOSCH Perf. CX-SMARTBaterie750WhVýkon85NmPrůměrný dojezd80-170 kmVidliceFox - vzduchVelikost kol 29"Kompletní parametryPředstavení ElektrokolaHorské elektrokolo značky Mondraker. Horské elektrické kolo má hliníkový rám Chaser 6061 Alloy Stealth Evo. Horský ebike má nejen profi design, ale také moderní technologie e-Bike Optimized Zero Suspension System a Forward Geometry. Plusem je také výkonný motor a baterie Bosch Performance Line CX Cruise (25km/h) GEN4 BS3, Bosch Powertube 750Wh, Bosch Intuvia 100.Řešení, s kterým značka Mondraker přišla jako první průkopník, geometrie, která přináší jedinečný zážitek z jízdy a lepší výkon oproti běžným horským kolům. Forward geometrie značky Mondraker se osvědčila jako benchmark pro moderní high-end horská kola a je jednou z našich vlastních nejzásadnějších a nejunikátnějších technologií.Základními znaky je delší dozsah. Delší horní rámová trubka doplněná však o představec FG délky 30mm pro perfektně vyváženou pozici na kole, vyladěnou pro každou disciplínu. Vždy jde o to, aby vaše jízda byla co nejzábavnější a kolo vám dovolilo podat opravdu maximální výkon. Jedním z hlavních znaků posledních sezon je zkracovaní offsetů odpružených vidlic, což perfektně doplňuje původní koncept Forward geometrie.Výhody jsou zřejmé: zlepšení stability jízdy ve vysokých rychlostech, lepší kontrola nad předním kolem a rapidní nárust přilnavosti přední pneumatiky. Rozsáhlé testování potvrdilo jednoznačné zlepšení jízdních vlastností podporující sebejistotu jezdce a zvyšující zábavu a výkon.Hlavními a podstatnými výhodami konceptu Forward geometrie zůstává navýšení bezpečnosti a jistota při jízdě na strmých a těžkých pasážích, a to i v opravdu vysokých rychlostech, přesnější a jednoduší ovládání kola při výjezdech a více stability na technickém trailu – celkově lepší kontrola jezdce nad svým strojem. Geometriemodelu ElektropohonBosch Performance CX - SMARTBosch Intuvia 100Bosch LED RemoteBaterie Bosch Powertube 750 Wh Performance Line CX – smart system je momentálně vlajková loď od BOSCHE. Maximální točivý moment 85 Nm a maximální výkon až 850 W.Intuvia 100 je displej s intuitivní obsluhou, se kterým můžete ihned vyrazit na cesty. Díky velkému písmu je displej mimořádně přehledný a spolu s rádcem řazení zajišťuje větší bezpečnost a pohodlí při jízdě.LED Remote je novinka od BOSCHE pro sezónu 2022. LED Remote můžete používat k ovládání samostatně, nebo ho můžete spárovat s displejem Kiox 300, popřípadě s mobilním telefonem.Baterie od společnosti BOSCH se vyznačují dlouhou životností (8 - 9 let) a skvělým dojezdem! O motoruVše o displejiVše o led remote750 WhHlavnípřednosti SRAM SX EagleSRAM SX Eagle je cenově nejdostupnější přehazovačka z řady Eagle, která poskytuje 12 převodů s extrémním rozsahem kazety (11-50 zubů), díky kterému vám nebudou chybět lehké převody při extrémním stoupání, ani těžké převody při rychlé jízdě. Pokud hledáte elektrokolo s velkým rozsahem převodů, je to ideální volba. Model SX je srovnatelný s modelem Deore od Shimano. Všeobecnou nevýhodou dvanáctipastorkových přehazovaček je jejich citlivost na seřízení.V náročnějším terénu, nebo při řazení v tahu se může díky slabší konstrukci projevit nepřesné řazení. ROCKSHOX 35Jak už název napovídá, vidlice má průměr sloupků 35 mm, co to pro vás znamená? Znamená to, že je vidlice dostatečně robustní i pro trailové použití. Díky vzduchové patroně je plně nastavitelná, a dále můžete nastavovat odskok, případně uzamknutí.Všeobecnou nevýhodou vzduchových vidlic je nutnost pravidelného servisu, který je potřeba provést minimálně jednou ročně. ROCKSHOX DELUXE SELECTSuper Deluxe Select + je zlatá střední cesta v rodině tlumičů Deluxe. Olej Maxima Plush dokáže snížit tření uvnitř tlumiče na minimum a vy můžete mít o to lepší požitek z jízdy. Všeobecnou nevýhodou vzduchových tlumičů, je nutnost pravidelného servisu minimálně jednou ročně. Reálný dojezd Pro získání lepší představy o rozpětí dojezdových vzdáleností přikládáme jednoduchou tabulku, ve které se můžete podívat na reálné dojezdy jednotlivých baterií, které máme osobně vyzkoušené. O dojezduUkázka z ateliéru Mohlo by se vám hodit Tech. parametry podívejte se na kompletní specifikaci tohoto modelu víceKatalog Mondraker prohlédněte si kompletní nabídku tohoto výrobce více1213Návod než si kolo koupíte, můžete si prolistovat návod v češtiněvíce
| Značka motoru | Bosch |
|---|---|
| Typ motoru | CX - Smart |
| Kroutící moment | 85Nm Nm |
| Baterie | 750Wh Wh |
| Dojezd | Dlouhý dojezd - 80 až 130 km, Standartní dojezd - 60 až 90 km, Extra dlouhý dojezd - 100 až 180 km km |
| Nabíječka | napětí 36 Volt, 4A |
| Display | Bosch Intuvia 100 |
| Materiál rámu | Hliník |
| Typ rámu | Unisexový rám |
| Velikost rámu | L |
| Průměr kol | 29" |
| Nosnost | 150kg kg |
| Výška jezdce | 150-165cm, 160-175cm, 170-185cm, 180-195cm, 190-205cm |
| Max. rychlost | 25 km/h - možné zrychlit na 50 km/h |
| Přehazovačka | Sram GX Eagle, Type 3 roller bearing clutch, cage lock, 1x12s, X-Actuation 1:1 |
| Řazení | Sram Trigger SX Eagle, 12s, X-Actuation 1:1, single click |
| Kazeta | Sram PG-1210, 11-50T, 12s |
| Řetěz | Sram SX Eagle, 12s, Powerlock |
| Převodník | Sram X-Sync 2 Eagle 34T, steel, narrow-wide, 104 BCD |
| Přední brzda | Sram DB8, 4-piston caliper, Centerline 200mm IS 6 bolts one-piece rotor, steel-backed organic pads |
| Zadní brzda | Sram DB8, 4-piston caliper, Centerline 200mm IS 6 bolts one-piece rotor, steel-backed organic pads |
| Kotouče | x |
| Náboje | Mavic, Boost 15x110mm, IS 6 bolts - přední, Mavic, Boost 12x148mm, ID360 Ratched system, IS 6 bolts - zadní |
| Ráfky | Mavic E-Deemax 29, 30mm internal width, welded, PFP, tubeless ready, 28 spokes |
| Pláště | Maxxis Rekon 29x2.6, tubeless ready, dual compound, EXO protection, 60TPI, folding bead |
| Vidlice | Fox 36 29 Float FIT GRIP EVOL Rhythm, 160mm, e-bike tuned, tapered steerer tube, Boost 15x110mm axle, 44mm offset. Settings: sweep adjust compression, Low-speed rebound, air preload |
| Zdvih | 160-200mm |
| Tlumič | Fox Float DPS Performance, 205x65mm. Settings: Compression 3 positions lever, low-speed rebound, air preload. Trunnion top mount, 25x10mm bottom bushings |
| Sedlovka | 31,6mm |
| Teleskopická sedlovka | v základní výbavě |
| Sedlo | MDK ebike black |
| Představec | Onoff Sulfur FG 30mm 0º, 6061 forged alloy, 31.8mm barbore |
| Řidítka | Onoff Sulfur 1.0 double butted 6061 alloy, rise: 20mm, width: 800mm, 9º backsweep, 5º upsweep, 31.8mm barbore |
| Gripy | Onoff Twin, 1lock-on, 135mm |
| Barva | Dirty White/Black |
| Použití | Město, Silnice a cyklostezky, Šotolinové cesty, Lesní cesty, Lesní pěšiny a traily, Náročný terén a sjezdy |
| Pro | Pánská, Unisex |
| Model rok | 2023 |
Vývoj ceny
Přihlaste se a přidejte fotografii nebo komentář k tomuto kolu.